• Обновено
Врвен Квалитет На Вистинска Кожа Стојат Флип Случај За Huawei Искачи P9 Лајт Магнетни Мобилен Телефон Маска + Бесплатни Подароци

Врвен Квалитет На Вистинска Кожа Стојат Флип Случај За Huawei Искачи P9 Лајт Магнетни Мобилен Телефон Маска + Бесплатни Подароци

Rating 
DEN 652.00
DEN 814.56
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Покрие Случај За Huawei Искачи P9 Лајт (5.2 инчи)
Ве молиме додадете нашата продавница за вашата продавница листата и да стане нашите ВИП
за да се добие specila попуст за вашиот втор ред !
>> 100% Живеат Пука
Топло Информации :
Пад на превозот и мешани бои, поддржани
Нудат оригинални фотографии до нашата supre агенти и старите пријатели
Друг Објект може да се допаѓа

Основни карактеристики

Функција:
Потпирачот,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис,Гроздобер
Карактеристики:
ретро моден
Мало Пакет:
No
Компатибилен Бренд:
Huawei
Тип:
Флип Случај
Големина:
5.2
квалитет:
А+++
во парк:
Yes
боја:
како се покаже слика
Пад на превозот:
Yes
функција 1:
Стојат Флип Магнетно
Карактеристика 2:
оригинален бренд
функција 3:
Напредни Персонализација
Тип:
Случај

Најдобри понуди