• Обновено
FLOVEME Случај За Samsung Галакси S7 S6 Работ Флип Случај За Samsung Галакси S8 Огледало Телефон Случаи За Samsung S6 Работ S7 S8 Плус

FLOVEME Случај За Samsung Галакси S7 S6 Работ Флип Случај За Samsung Галакси S8 Огледало Телефон Случаи За Samsung S6 Работ S7 S8 Плус

Rating 
DEN 227.00
DEN 239.04
-5 %

Залиха
Во магацинот.


FLOVEME Огледало Случај За Samsung S8 Плус Позлата прекривачот За Галакси S7 S6 Работ Ултра Тенок Телефон Случај За Samsung S6 Работ Плус
Продажба На Точки>>>
[Боја] : Сребро ,Злато ,длабоко сина, светло сина,
[Нагласи] : Огледало Шминка Злато Позлата Случај
[Стил ] : Гроздобер Луксузни Човек Мобилен Телефон Случај Покрие Школка Capas
[Функција] : Целосно Заштитен Шок-Доказ + Отпорно на Гребење + Anti-Пропадна +Нечистотија-отпорен на
RCD Предности>>>
1. Обезбеди вистински слики за препродавач!
2. Се меша бојата е поддржана! Само имајте на ум во вашата нарачка!
3. Над 2 компјутери е најпосакувана, ќе добиете 5% попуст масовно на цена!
Важно!!! Внимание Ве Молиме>>
На Colok само ќе се покаже кога ќе преземете точната стан !!!!

Основни карактеристики

Материјал:
За Samsung S6, S6 работ, S6 работ Плус, За Samsung S7, S7 Работ, За Samsung S8, S8 Плус
Мало Пакет:
Yes
Големина:
For Samsung Galaxy S6 S6 Edge S6 Edge Plus S7 Edge S8 Plus
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси S6 работ плус,Галакси S8,Галакси S6 работ,Галакси S8 Плус,Галакси S7 Работ,Галакси S7,Галакси S6
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Бренд Име:
Floveme
Карактеристики:
Телефон Торба Случај Покрие Fundas Couqe Случаи
Тип:
Флип Случај
дизајн:
Транспарентна
Компатибилен Бренд:
Samsung
Се потенцира :
Врвен Квалитет На Луксузни Гроздобер Позлата Кожа Флип Capa Маска
функција 1:
Силна Заштита Моден Бренд Funncy Кул
Карактеристика 2:
Ултра Тенок Шминка Огледало Целосна Заштитна Додатоци Случај
Модел:
За Samsung Галакси S8 Плус/S7 Edge/S6/S6 Edge/S6 Работ Плус
SKU:
RCD06498 RCD06470 RCD06463
Пакет:
Со OPP пакет
Употреба:
На Colok само ќе се покаже кога ќе преземете точната стан !!!!
Материјал:
Огледало PC+СТП Кожа
Големина:
For Samsung Galaxy S8 Plus For Samsung Galaxy S7 Edge
Број На Модел На:
За Samsung Галакси S6 S6 Работ S6 Работ Плус

Најдобри понуди