• Обновено
Висок Квалитет на Модата Мобилен Телефон Случај За Samsung Галакси J3 2017 J330 J330F J330F/DS СМ-J330F СТП Кожа Флип Стојат Случај Маска

Висок Квалитет на Модата Мобилен Телефон Случај За Samsung Галакси J3 2017 J330 J330F J330F/DS СМ-J330F СТП Кожа Флип Стојат Случај Маска

Rating 
DEN 134.00
DEN 152.64
-12 %

Залиха
Во магацинот.


wy-приклучок-start
Жешка Стока
$2.66 $2.8
$2.82 $2.97
$2.96 $3.12
$2.90 $3.3
$3.23 $3.59
$3.88 $4.68
$3.18 $4.18
$2.80 $2.95
wy-приклучок-крај
Висок Квалитет на Модата Мобилен Телефон Случај За Samsung Галакси J3 2017 J330 J330 F J330 F/DS СМ-J330 F СТП Кожа Флип Стојат Случај Покрие Продажба Поени>>>
[Модел] : Совршено Погодни За Samsung Галакси J3 2017 J330 J330 F J330 F/DS СМ-J330 F
[Стил] : Luxuyr Прилично Симпатична Мода Мобилен Телефон Случај Покрие Школка
[Функција] : Целосна Заштита + Shockproof + Анти-Нула +Нечистотија-Отпорни + Anti-Удар
Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел)
1. Производот е бесплатен превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", која не може да се следи на Интернет. Ако ви треба
целосна следење ,ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ".
2. Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака во прв пат.
3. Ве молиме не го отвори спорот во рок од 65 дена. Ако по 65 дена се уште не rec eive на стоки, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
4. Внатрешна обвивка и на случај кои се обидуваат да одговара на иста боја, нема внатрешна обвивка во рамките на иста боја е испраќање на бела или транспарентни школка.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи,
било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не ги обезбеди
доволно информации кога прави нарачка.
Опис На Производот

Основни карактеристики

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Потпирач,Анти-удар,Адсорпција,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Симпатична,Метален,Jewelled
Бренд Име:
AXD
Тип:
Флип Случај
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
за Samsung Галакси J3 2017 J330 J330F J330F/DS СМ-J330F
Тип:
Случај

Најдобри понуди