• Обновено
Мотоцикл воздух Филтер За Suzuki RM85 РМ 85 2002-2012

Мотоцикл воздух Филтер За Suzuki RM85 РМ 85 2002-2012

Rating 
DEN 378.00
DEN 410.40
-8 %

Залиха
Во магацинот.

Мотоцикл воздух Филтер За Suzuki RM85 РМ 85 2002-2012
Добредојдовте на нашата продавница !
Ние и ветуваме ќе среќен шопинг искуство тука !
Топ Кина, Производител
Одличен Квалитет На Производот
Конкурентна Цена
Клиентите Задоволување По Продажба На Услуги
Компатибилен Модел : за Suzuki RM85 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2001-2012
Опис : Материјал : Polyether Пена 60 PPI Црвено Внатрешниот ; 40 PPI Жолта Надворешниот
Внимание : Ако не можете да Дознаам Дали е компатибилен со вашиот motorcycal ,ве молиме дај ни вашиот motorcycal Модели .Ние ќе го провериме тоа за вас .Ви благодариме
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Обично, Кина Пост Воздух Mail (CPAM) трошоците околу 20-35 дена на начин, ве молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо. Поради временските причина, време може да биде подолг. Ве молиме љубезно ве молиме почекајте. Ви благодариме.
Според нашето искуство, ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
Земја
Кина Пошта Испорака Време
Забелешка
Северна Америка
(САД, Канада..)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу..)
20-45 дена
Европски Земји
(Шведска, Унгарија, Турција..)
10-35 дена
Азија Земји
(Тајланд, Казахстан..)
10-30 дена
Австралија, Нов Зеланд..
15-25 дена
Руската Федерација
30-90 дена (Тоа е навистина бавен поради тешки оптоварување..)
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-15 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Име На Модел:
10-105
Објектот Висина:
4inch
Бренд Име:
TCMT
Материјал Тип:
Polyether Пена
Објектот Должина:
8inch
Објектот Ширина:
6inch
Објектот Тежина:
0.05kg

Најдобри понуди