• Обновено
За Хонда, 2004 2005 2006 2007 2008 2004-2008 За Хонда CRF250R / CRF450R Филтер за Воздух

За Хонда, 2004 2005 2006 2007 2008 2004-2008 За Хонда CRF250R / CRF450R Филтер за Воздух

Rating 
DEN 353.00
DEN 383.52
-8 %

Залиха
Во магацинот.

Повеќе приказ, Кликнете : За Хонда, 2004 2005 2006 2007 2008 2004-2008 За Хонда CRF250 R / CRF450 R Филтер за Воздух
За Хонда Филтер за Воздух Fitment : За 2004-2009 Хонда CRF250 R
За 2003-2008 Хонда CRF450 R Ставка Опис : Материјал : Polyether Пена 60 PPI Црвено Внатрешниот ; 40 PPI Жолта Надворешниот Внимание : Ако не можете да Дознаам Дали е компатибилен со вашиот motorcycal ,ве молиме дај ни вашиот motorcycal Модели .Ние ќе го провериме тоа за вас .Ви благодариме
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Обично, Кина Пост Воздух Mail (CPAM) трошоците околу 20-35 дена на начин, ве молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо. Поради временските причина, време може да биде подолг. Ве молиме љубезно ве молиме почекајте. Ви благодариме.
Според нашето искуство, ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
Земја
Кина Пошта Испорака Време
Забелешка
Северна Америка
(САД, Канада..)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу..)
20-45 дена
Европски Земји
(Шведска, Унгарија, Турција..)
10-35 дена
Азија Земји
(Тајланд, Казахстан..)
10-30 дена
Австралија, Нов Зеланд..
15-25 дена
Руската Федерација
30-90 дена (Тоа е навистина бавен поради тешки оптоварување..)
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-15 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд).

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Материјал Тип:
Polyether Пена
Објектот Тежина:
0kg
Име На Модел:
10-120
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
боја:
како на сликата прикажани

Најдобри понуди