• Обновено
Мотоцикл Воздух Филтер За Хонда 86-02 CR80R 96-02 CR80RB Експерт 03-07 CR85R

Мотоцикл Воздух Филтер За Хонда 86-02 CR80R 96-02 CR80RB Експерт 03-07 CR85R

Rating 
DEN 378.00
DEN 410.40
-8 %

Залиха
Во магацинот.

Мотоцикл Воздух Филтер За Хонда 86-02 CR80 R 96-02 CR80 RB Експерт 03-07 CR85 R
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање
Состојба 100% Сосема Нов Производител Дел Број 10-100 Боја Како Слика Покажа Функција Многу Висока класа квалитетни и издржливи
Пакет се вклучени
1 X Филтер За Воздух 10-100
Fitment
за 1986-2002 Хонда CR80 R
за 1996-2002 Хонда CR80 RB Експерт
за 2003-2007 година Хонда CR85 R
за 2003-2007 година Хонда CR85 RB Експерт
за 1997-2001 Гас Гас XC 200
за 1997-2001 Гас Гас XC 250
за 1997-2001 Гас Гас XC 300
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Обично, Кина Пост Воздух Mail (CPAM) трошоците околу 20-35 дена на начин, ве молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо. Поради временските причина, време може да биде подолг. Ве молиме љубезно ве молиме почекајте. Ви благодариме.
Според нашето искуство, ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
Земја
Кина Пошта Испорака Време
Забелешка
Северна Америка
(САД, Канада..)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу..)
20-45 дена
Европски Земји
(Шведска, Унгарија, Турција..)
10-35 дена
Азија Земји
(Тајланд, Казахстан..)
10-30 дена
Австралија, Нов Зеланд..
15-25 дена
Руската Федерација
30-90 дена (Тоа е навистина бавен поради тешки оптоварување..)
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-15 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.
Ние секогаш одговарајте на пораки во рок од 2 работни дена (off-должност во викенд). Ако не се добие одговор од нас, тогаш ве молиме проверете го вашиот ѓубре или спам поштенско сандаче.
Ви благодариме за вашето внимание !
За било каква помош ,ве молиме контактирајте не на ваша погодност .

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Висина:
4inch
Бренд Име:
TCMT
Материјал Тип:
Polyether Пена
Објектот Должина:
8inch
Име На Модел:
10-100
Објектот Ширина:
6inch
Објектот Тежина:
0.05kg
боја:
како на сликата прикажани

Најдобри понуди