• Обновено
Мотор Мотор Филтер за Воздух Почиста Елемент за ХОНДА VT750C СЕНКА VT750ACE 1997-2003 VT400C СЕНКА 400MBA 1995-2000

Мотор Мотор Филтер за Воздух Почиста Елемент за ХОНДА VT750C СЕНКА VT750ACE 1997-2003 VT400C СЕНКА 400MBA 1995-2000

Rating 
DEN 554.00
DEN 602.40
-8 %

Залиха
Во магацинот.

Мотор Мотор Филтер за Воздух Почиста Елемент за ХОНДА VT750 C СЕНКА VT750 ACE 1997-2003 VT400 C СЕНКА 400 MBA 1995-2000
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
Нов Филтер за Воздух За ХОНДА
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Conditon : 100% Сосема Нов
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Нема Промена Потребни
FITMENT :
За ХОНДА VT400 C СЕНКА 400 MBA 1995-2000
За ХОНДА VT750 C СЕНКА VT750 ACE 1997-2003
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
1 x Филтер за Воздух
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Обично, Кина Пост Воздух Mail (CPAM) трошоците околу 20-35 дена на начин, ве молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо. Поради временските причина, време може да биде подолг. Ве молиме љубезно ве молиме почекајте. Ви благодариме.
Според нашето искуство, ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
Земја
Кина Пошта Испорака Време
Забелешка
Северна Америка
(САД, Канада..)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу..)
20-45 дена
Европски Земји
(Шведска, Унгарија, Турција..)
10-35 дена
Азија Земји
(Тајланд, Казахстан..)
10-30 дена
Австралија, Нов Зеланд..
15-25 дена
Руската Федерација
30-90 дена (Тоа е навистина бавен поради тешки оптоварување..)
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-15 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.
Купувачите треба да се плати за враќање на трошоци и ние ќе ви ги плати трошоците за време фактурирани
Повратни информации
Ако ние не сме задоволни со производот или услугата ,ве молиме контактирајте со нас и не ни даваат негативни или netural повратни информации,Ние мора да ви даде задоволително решение.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Име На Модел:
XF130202
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Материјал Тип:
Polyether Пена
Објектот Тежина:
0kg
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот:
Филтер За Воздух Почиста Елемент
Големина:
As real product
боја:
како слика се прикажани
Гаранција:
Yes
КОЛИЧИНА:
1 Компјутер
Најголемиот Дел Цел:
прифатете
НЕМА.:
XF130202
Земјата на Производителот:
Кина

Најдобри понуди