• Обновено
За Јамаха 2010 2011 2012 2010-2012 година YZF450 /YZ450F Motorcycal Филтер за Воздух

За Јамаха 2010 2011 2012 2010-2012 година YZF450 /YZ450F Motorcycal Филтер за Воздух

Rating 
DEN 378.00
DEN 410.40
-8 %

Залиха
Во магацинот.

За Јамаха 2010 2011 2012 2010-2012 година YZF450 /YZ450 F Motorcycal Филтер за Воздух
Добредојдовте на нашата продавница !
Ние и ветуваме ќе среќен шопинг искуство тука !
Топ Кина, Производител
Одличен Квалитет На Производот
Конкурентна Цена
Клиентите Задоволување По Продажба На Услуги
Ве молиме Осигурајте се дека Вашиот Мотор е во нашите компатибилност.
За Јамаха филтер за воздух
КАРАКТЕРИСТИКИ :
Conditon : Резервни 100% Сосема Нов
Материјал : Polyether Пена 60 PPI Црвено Внатрешниот ; 40 PPI Жолта Надворешниот
Боја : како на сликата прикажани
Големина : што е Прикажано на сликата
FITMENT : За ЈАМАХА YZF450 YZ450 F 2010 2011 2012 2010-2012 година Внимание : Ако не можете да Дознаам Дали е компатибилен со вашиот motorcycal ,ве молиме дај ни вашиот motorcycal Модели .Ние ќе го провериме тоа за вас, ви Благодариме
Answer : ___________________________ NOTE : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот
Обично, Објектот ќе биде предаден во рок од 2 работни ден на по плаќање дозвола.
Ние снабдување со бесплатен превозот услуги , со користење на Кина Пост Воздух Mail (CPAM). Секоја парцела е испратено со препорачана Пост, бидејќи тоа е побезбеден.
Обично, Кина Пост Воздух Mail (CPAM) трошоците околу 20-35 дена на начин, ве молиме да се свесни за ова пред време и да чекаат трпеливо. Поради временските причина, време може да биде подолг. Ве молиме љубезно ве молиме почекајте. Ви благодариме.
Според нашето искуство, ние листа на можни пратката време во табелата подолу :
Земја
Кина Пошта Испорака Време
Забелешка
Северна Америка
(САД, Канада..)
10-35 дена
Ние може да го користат Хонгконг Пост Воздух Mail, или Сингапур Пост Воздух Пошта кога тоа би можело да биде побрзо за испорака, во име на купувачи.
Јужна Америка
(Бразил, Аргентина, Перу..)
20-45 дена
Европски Земји
(Шведска, Унгарија, Турција..)
10-35 дена
Азија Земји
(Тајланд, Казахстан..)
10-30 дена
Австралија, Нов Зеланд..
15-25 дена
Руската Федерација
30-90 дена (Тоа е навистина бавен поради тешки оптоварување..)
Ние може да ја прогласи за помала вредност (на околу 5-15 USD) на вашиот Сопствен, па како да се спаси можно данок на вашата страна.
Методи за плаќање
Ние прифаќаме Alipay тука. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку безбедна .
Гаранција
Тоа доаѓа со една година гаранција . Ве молиме контактирајте со нас за поправка или враќање, ако било defectives .
Се враќа
Во случај на објектот е дефектен, ве молиме да не информирате во рок од 30 дена од приемот, ќе организираме reship или наплата.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
TCMT
Објектот Тежина:
0kg
Материјал Тип:
како опис
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
10-121

Најдобри понуди