• Обновено
Сусам Улица Elmo Полнети Животни 22cm Elmo Кадифен Играчки

Сусам Улица Elmo Полнети Животни 22cm Elmo Кадифен Играчки

Rating 
DEN 768.00

Залиха
Во магацинот.


Драги Клиентот,
Ве молиме обрнете внимание на ова :
Сите нешта во нашата продавница, ако тоа доаѓа со големини, ве молиме оставете дека не може да биде од 2 до 5см разлика поради разни мерења. Ние ќе го цениме вашето разбирање. Ве молиме не го ни даде негативни повратни информации или отворен спор поради разликата во тоа.
И ве молам не се разбере дека таму ќе биде малку боја разлика поради различни фотографирањето начин. Ве молиме не го ни даде негативен фидбек кога разликата е разбирливо.
Ние ќе се обидеме потрудиме да се подобри во секој производи во нашата продавница. Но, ако тоа се случува, дека нешта, што е надвор од акциите, бидејќи на акции се менува, ве молиме, ние ќе го цениме вашиот разбирање во ова.
Ве молиме обрнете внимание на големината и ве молам не очекувајте повеќе во големина од вистинскиот работи. Ве молиме да се купи по знаете големината и да се договорат за големината и не даде негативни повратни информации до нас кога ќе се очекува повеќе во големини.
За Производот
Сите наши производи се исти како што се слики покажуваат. (Ве молиме прифатете дека ќе има мала разлика бидејќи на светлината во фотографирањето.) Она што го гледате е она што ќе добиете. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно. Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress.com е во право. Ние ќе брод објектот на адреса оставена во Aliexpress.com. Ако тоа се случува, дека сакате да го смените адреса, ве молиме, напишете во Aliexpress.com цел забелешка.
За Методите На Плаќање
Ние прифаќаме Alipay Зачувам, Western Union, T/T(Банкарски) и Пари Грам. Можете да изберете било која од овие начини на плаќање и побара од нас да ви испратиме исплата детали.
За Пакет
Сите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќе биде оштетен во превозот.
За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена. Ако би сакале ни да брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта која е слободно, тоа ќе потрае подолго време за да се дојде. Тоа е околу 15 до 30 дена. (Внимание : Турција и Бразил купувачи ве молиме не го изберат овој метод, бидејќи тоа не можат да пристигнат во Турција и Бразил.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL. Ако би сакале да ги пратите на својата цел, може да се оди со цел за детали или на E-mail ни за проверка.

Основни карактеристики

Карактеристики:
Полнети & Кадифен,Мека
Тип На Објект:
Животни
Предупредување:
Не кајгана
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
comealot
Возраст Опсег:
2-4 Години
Тип:
Кадифен/Нано Кукла
Пополнување:
PP Памук
Материјал:
Кадифен
Тема:
ТВ & Филм Карактер
Животни:
Никој
Димензии:
22cm

Најдобри понуди