• Обновено
Новиот Божиќ Облека Цртан Филм Снешко И Цвеќиња Шема Печатени Фустан Со Различни Бои

Новиот Божиќ Облека Цртан Филм Снешко И Цвеќиња Шема Печатени Фустан Со Различни Бои

Rating 
DEN 768.00

Залиха
Во магацинот.


За Плаќања
- Ние ги поддржуваме Зачувам(Alipay),кредитна картичка, visa, mastercard, итн. - Купувачот е одговорен за какви било царински давачки или увоз доход.
За Превозот
- Сите предмети со "Бесплатен Превозот"ќе биде испорачуван Кина Пост Воздух mail,која секогаш трае околу 20-60 работни дена (не вклучувајќи го и празници)за да се дојде.
- Ако e Packet можат да пристигнат на вашата адреса и ние ќе го промени да Epacket,која трае околу 15-27working дена (не вклучувајќи го и празници).
- Ако сакате предмети итно да,можете да изберете и други побрзо превозот начини,како на пример, DHL,EMS,FEDEX,UPS-от и сл.,кој не бесплатен превозот,Сепак ,исто така можете да уживате во екстра попуст за побрзо превозот начини.
Условите За испраќање на непречено и брзо, конечната одлука е во нашите опција да брод стоки преку други curriers. - Ние не сме одговорни за било каква несреќа, одложувања или други прашања кои се одговорност на превозот услуга.
Гаранција & се Враќа - Ако не сте задоволни со вашата нарачка, plz контакт со нас преку trademanager или е-да се направи замена или рефундирање пред стоката да се врати(испорака на трошоците, не се враќа) - Ако било каква штета се случи за време на испорака, ве молиме да ни ги испратите фотографиите откако ќе го добиете на стоки. Тогаш ние ќе контакт со вас за да го најдете најдоброто решение. - Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, ние не покривање на сите предмети за штета по употребата. Повратни информации - Ние зависи од вашето задоволство да успех, Затоа, вашата повратна информација е дефинитивно важно за нас. - Ако сте среќни со купувањето, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации, и нашите автоматски повратни информации систем веднаш ќе ве остават позитивен фидбек, како и. - Наш врвен приоритет е постигнување на брз и јасен комуникација со нашите клиенти. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти негативни повратни информации доколку сте незадоволни со купувањето на било кој начин.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Пол:
Жените
Материјал:
Полиестер
Тип На Објект:
Блузи
Број На Модел На:
L1013-L1026
Компоненти:
Фустани
Знаци:
костимот се облекуваат
Шема:
Цртан филм
Технологија:
Печатење / боење
Комбинација форма:
Singleton
фустан должина:
Коленото Должина
Должина На Ракав:
Долг Ракав
Популарната елементи:
Печатење
Главната ткаенина состав:
Полиестер 70%,Акрилик 10%
на други ткаенини:
памук 10%
Боја:
Исто како Слика
Големина:
S,M,L,XL,XXL

Најдобри понуди