• Обновено
Традиционалната трговија на големо 200 КОМПЈУТЕРИ/многу бесплатен превозот, мини смола вратоврска DIY декорација, ноктите декорација материјали 9*14mm

Традиционалната трговија на големо 200 КОМПЈУТЕРИ/многу бесплатен превозот, мини смола вратоврска DIY декорација, ноктите декорација материјали 9*14mm

Rating 
DEN 265.00
DEN 288.00
-8 %

Залиха
Во магацинот.

Опис На Производот
Опис На Производот
1.материјал : смола
2.големина 14*9mm
3.нашите производи се со висок квалитет,имаме проверени еден по еден пред превозот
4.кина пост треба 20~35days., понекогаш тоа ќе потрае подолго,доколку не сакате да чекате,можете да изберете и други превозот начин^_^
5.ако имате било какви прашања во врска со нашите производи,можете да ни e-mail,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа
6.ако вашиот вкупен износ над 80 во оваа продавница на едно време,ние ќе брод од страна на EMS или DHL за слободни
можете да изберете кина пост,но ние ќе брод од страна на EMS или DHL ако во текот 80 USD

Основни карактеристики

Тема:
писма
Материјал:
Смола
Бренд Име:
ZALEBABA
Стил:
Корејската

Најдобри понуди