• Обновено
8x5x1.2cm Новата A-Z Дрвени Дрво Писма Азбука Збор Слободни Стои Свадба Партија Дома Декорација

8x5x1.2cm Новата A-Z Дрвени Дрво Писма Азбука Збор Слободни Стои Свадба Партија Дома Декорација

Rating 
DEN 36.00
DEN 48.48
-26 %

Залиха
Во магацинот.


8*1.2 см Дрво, Дрвени Бели Букви Азбука Свадба, Роденден Украси Дебели
Висина : 8cm/3.15 инчи
Дебелина : 1.2 см/0.47 инчи
Ширина : 6-7 cm/2.36-инчен 2.76
Материјал : Дрво
Боја : Бела Боја
Напомена :
1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики. Ве молиме да се разбере. Бидете сигурни дека не предвид пред да конкурираат.
2. Ве молиме овозможи 1-2cm разлики поради прирачник за мерење
Пакет се вклучени : 1 парче дрвени букви

Основни карактеристики

Бренд Име:
МИС РОУЗ
Тема:
писма
Материјал:
Дрво
Стил:
Модерна

Најдобри понуди