• Обновено
Смола Персоналните Пеперутка Божиќ Украси Со Сончогледово Како Занает Сувенир За Одмор Подароци или Дома Декор

Смола Персоналните Пеперутка Божиќ Украси Со Сончогледово Како Занает Сувенир За Одмор Подароци или Дома Декор

Rating 
DEN 479.04

Залиха
Во магацинот.


Не постои подобар начин да се направи некој е Божиќ специјални отколку да им даде на нивните многу свој личен украс. Одличен подарок за миленичиња љубовници.
Спецификација за производ Технологија : Сликарството и Занаетчиски Сјај : Сјајни Материјал : Висок квалитет Смола Ширина : 10.1 cm(4 инчи) Висина : 10.1 cm(4 инчи) Тежина : 85 g(3 Унца)
Производ функција и предност : Можете да го користите маркер пенкало за пишување на свој персонализација. (екс. имиња и/или датум) или испратете ни name(s) на кое сакате да бидат напишани на вашиот украс преку сајт mail или од порака за персонализација. Сите производи што се продаваат се родум од нашите сопствени дизајни Мазна & чиста бела ембрионот без дамка и воздушни дупки : можете да го погледнете на задната страна на нашиот украси за да го докаже-чиста бела без воздух дупки Непречено и во согласност боја слика : нашата украси изгледаат посветли и многу повеќе сјајни, покажува многу подобар квалитет Стабилна сјајна боја : нашата гланц нема да се претвори во жолто по одреден период, тоа нема да биде залепени со меур торба. Имаат виси јаже во кутија која може да висат на елката или на други места
Ние, исто така продаваат на големо, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно да ни кажете преку сајт пошта или пораки.
Известување
Ве молиме овозможи мала димензија & тежина грешка поради прирачник за мерење .
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.
Ве молиме овозможи f ree го персонализирате ќе има некоја разлика со споредување сајт слика disply поради рака writin За Испорака Совети ве Молиме бидете сигурни да се запишам на целосна и точна испорака на информации, вклучувајќи ги и примачот име, адреса, поштенски код и телефонски број. Ова ќе биде да се обезбеди безбедно, непречено и брзо испорака. Сите пакетот може да се следи преку следење на специфични веб-сајт .За време на некои шпицот на сезоната период, пакет за следење на информации може да се одложи во некои денови. Ако имате било песна прашање, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 4 работни денови откако вашата уплата е потврдена. Во некои посебни состојба, тоа ќе биде увоз, плаќање даноци кои купувачи се одговорни да си го дозволат. Ние ќе се потрудиме да ви помогнат да се реши што е можно поскоро

Основни карактеристики

Тема:
Животните
Материјал:
Смола
Бренд Име:
MAXORA
Стил:
Вештачки
Тип На Производ:
Персоналните Украси
Технологија:
Сликарството и Занаетчиски
Тема:
Животните
Обликот:
Пеперутка
сјај:
Сјајни
Употреба:
Празник Декорација & Подарок
Применливи прилики:
Нова Година ,Божиќ Ден , Празник,Подароци
Божиќ Ставка Type:
Затворен Божиќ Декорација

Најдобри понуди