• Обновено
Американската пастирски село смола занает украси накит љубители свадба подарок портокал портокал Дома Мебел виси кукла

Американската пастирски село смола занает украси накит љубители свадба подарок портокал портокал Дома Мебел виси кукла

Rating 
DEN 2112.00

Залиха
Во магацинот.


Стокови името Американски пастирски село смола занает украси накит љубители свадба подарок портокал портокал Дома Мебел виси кукла
[материјал Материјал] Висок квалитет на заштита на животната средина смола
[ft Инчен] 9*8*25cm
[совети] Нивниот израз на чиста и убава, полна со бајка фантазија од бои, суспендирање на sloshing нежно се подигне нашите срца не само украсени со нашиот простор за живеење, ајде да се ослободи од метежот и вревата на метропола устремен, се вратат на невиност, да уживаат во мирен руралниот живот.

Основни карактеристики

Изглед:
Цртан филм
боја:
Сет од две
Текстурата на материјалот:
синтетичка смола
Применливи Простор:
детска соба
Стил:
Село
Видови На Орнаменти:
Десктоп декорација

Најдобри понуди