• Обновено
10pcs DIY Antiqued Бронза Сонцето Цвет Камео Cabochon Круг База Поставување Ѓердан Pendant Фах Рамки 9.5 mm Накит Ќорци

10pcs DIY Antiqued Бронза Сонцето Цвет Камео Cabochon Круг База Поставување Ѓердан Pendant Фах Рамки 9.5 mm Накит Ќорци

Rating 
DEN 52.00
DEN 56.16
-7 %

Залиха
Во магацинот.


Информација За Производот :
Метали Тип : Цинк Легура Големина : 28*13.5 mm Внатрешен 9.5*9.5 mm
Packge : 10pcs/многу
Боја : Антички бронза
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено плаќање по верификација.
3. Ние само брод да се потврди цел адреса. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса.
4. Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење. На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време. Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите.
6. Поради акции статус и временската разлика, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.

Основни карактеристики

Тема:
Маскота
Бренд Име:
Ywbeads
Стил:
Јапонија Стил
Материјал:
Метал
Материјал:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина(Копно)
Пол:
Унисекс
Парична казна или Моден:
Моден
Производ Карактеристики:
ѓердан pendant база
Количина:
10pcs
боја:
antiqued бронза
Обликот:
Глувчето Круг
Големина:
Outsize28*13.5mm Inner9.5*9.5mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди