• Обновено
Бесплатен превозот 10pcs/многу Тифани сина Кинески хартија Дома декорација Свадба декорација Виси Фенери свадба добавувачи

Бесплатен превозот 10pcs/многу Тифани сина Кинески хартија Дома декорација Свадба декорација Виси Фенери свадба добавувачи

Rating 
DEN 528.00
DEN 754.08
-30 %

Залиха
Во магацинот.


Карактеристики :
Материјал : Хартија
Големина : 12 инчен(30cm),8inch(20cm),16inch(40cm)
боја : сина тифани
количина : 10pieces
answer : ___________________________ note : whats App : +86 15167976322
вистински фото :
Друга продавница тепих фалат мојата компанија :
Превозот и испорака
ние обезбедуваме бесплатен превозот од кина пост воздух mail,тоа обично трае 10~30 работни дена.Понекогаш за царинска или времето проблем,тоа ќе биде одложен неколку дена. Ако сте итна ве молиме да користите ЕМС DHL ИЛИ FEDEX, но ќе мора да плаќаат дополнителна наплата, Ние ќе бидеме во вашата исплата, во рок од три дена по испорака, ако има било какви празници ќе биде одложен, ние ќе ве информира што, се надевам, ќе може да ги разбере Нашите цената не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност. АКО имате било какви посебни барања,ве молиме оставете ни белешки во ред
Се врати и гаранција Ние ви гарантираме нула ризик шопинг Ако не сте задоволни со стоката, ние може да се вратат или размена во рок од 7 дена ќе ја прими стоката, но мора да ги сноси товар и назад, ние ќе се реши на вашето барање, што е можно поскоро
Повратни информации и контакт, Ако се чувствувате најдобро со нас производи и услуги ,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодарам многу. Кога ќе го добиете производот, ако се чувствувате имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас прво наместо директен коментари, што ќе обезбеди ефективно решение. Бидејќи добар евалуација се многу важни за нас, се надеваме дека може да се разбере,ви благодарам многу што може да ни се јавите со трговија со апликации,е-пошта или оставете порака онлајн, Ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да се,ви благодарам!

Основни карактеристики

Фенер Големина:
8inch, 12inch, 16inch
Повод:
Партија,Свадба & Ангажман,Свадба
is_customized:
Yes
Фенер Форма:
Круг
Број На Модел На:
160406003
Материјал:
Хартија
Фенер Тип:
Виси Фенери

Најдобри понуди