• Обновено
Gigertop Нов Дизајн 200W Водоотпорен КОЧАН Led Par Светлина Професионални Фаза Висока Моќност Позадина LED Светло Tyanshine КОЧАН DMX 3PIN

Gigertop Нов Дизајн 200W Водоотпорен КОЧАН Led Par Светлина Професионални Фаза Висока Моќност Позадина LED Светло Tyanshine КОЧАН DMX 3PIN

Rating 
DEN 14880.00

Залиха
Во магацинот.


Спецификација за производ :
Напон : AC100 V-220 V
Моќност : 200 W
Led светилка бренд : tyanshine КОЧАН
Боја емитуваат : ладна бела/топло бела/ ладно бела+топло бела/RGBW 4 IN1/RGBWA УВ 6 IN1(разликата боја е иста цена. Кога ќе се прави нарачката. Ве молиме да ни кажете боја сакате)
Light time : 100000 часа
DMX канали : различна боја има различни канали.
Функција : посебна случај дизајн. Напојување и главниот одбор поделени со led светилки дел. Подобро дисипација на топлина систем. Може да се направи led светилки кои работат повеќе пати
Waterproorf оценка : IP65
Домување материјал : алуминиум кастинг
Пакување листа за секоја единица :
1 единица led par светлина
1pcs прирачник книга
* ако купувате 2 единици. ние ќе ги користиме голем картонска кутија да се спакуваат нив заедно.
Пакување информации :
Пакување големина : 47cm x 35cm x 31cm
Пакување тежина : 12kg
*4in1/6in1 лет случај не е задолжително. Ние не препорачуваме 8in1 лет случај. Тоа ќе биде премногу голема.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1 : постојат многу снабдувач на продажбата познати производи? Дали постојат какви било разлики?
A : важно е led светилки бренд. Ние сме користење на tyanshine која НЕ е.1 во кина и добар квалитет. Второ, ние ги користиме познатиот бренд за напојување, според нашите тестирање, квалитетот е стабилен и може да понуди доволно енергија за led светилки.
2 : Може ли да изберете друга боја?
A : тоа зависи од клиент барање, нормално топло бела/ладно бела/rgbw 4in1 е многу честа.
3 : Колку power кабел и dmx кабел ќе им овозможат со?
A : нормално ние ќе опремени со 1pcs power кабел и 1pcs dmx кабел за 4 единици led par светлина. На пример, сте го купиле 8 единица led par светлина. Ние ќе ви испратиме 2 парчиња power кабел и 2 парчиња dmx кабел. Ако ви требаат повеќе, ве молиме да ни кажете кабел и должина. Количина што треба.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
TP-P108
моќност:
200W
Напон:
90-240V
Име на производ:
200W водоотпорен led par светлина
Напон:
AC100V-220V
моќност:
200W
led светилка:
Tyanshine КОЧАН
Боја емитуваат:
ладно бела/топло бела/Г.С.+втората светска војна/4IN1/6IN1
Контрола на начин:
DMX/Manual/Sound/Автоматскиот
Водоотпорен оценка:
IP65
Производ гаранцијата време:
1 година
Место на Потекло:
Гуангжу Град
Начин на пакување:
картонска кутија (лет случај опционално)

Најдобри понуди