• Обновено
TP-D20 Далечински Управувач 3000W Strobe Светлина Детонатор DMX Кабел 3Pin XLR Конектор за Флеш стапка и Интензитет Daisy Синџир 20 Единица

TP-D20 Далечински Управувач 3000W Strobe Светлина Детонатор DMX Кабел 3Pin XLR Конектор за Флеш стапка и Интензитет Daisy Синџир 20 Единица

Rating 
DEN 3792.00

Залиха
Во магацинот.


Мартин Професионални Детонатор Далечински Управувач за Атомска Strobe Светла
Во Детонатор е изборен, посветен на далечинскиот управувач алатка за лесно команда на Атомска strobe флеш стапка и интензитет. Тоа вклучува "blinder ефект" и "single блиц" детонатор копчиња, како и потера/синхронизација за да се префрлате switch. Лесно да се постави и да работат, Атомската Детонатор себе не бараат надворешен извор на енергија.
Карактеристики : Посветена далечински управувач за Атомска strobe серија Fader контролирана флеш стапка и интензитет на едно копче за Детонатор blinder ефект Посебна копчето за еден флеш и led sync Потера ефект соработка со повеќе единици Без надворешна сила е потребно Лесно поставување и операција
Поддршка машина :
на детонатор поддршка на нашата компанија 3000 W strobe светлина само, ве молиме забележете

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
TP-D20
Име на производ:
Мартин Детонатор Strobe Светлина Контролер
DMX излез конектор:
3PIN XLR
Школка материјали:
Алуминиум случај
Пакување големина:
18cm*14cm*9cm
Пакување тежина:
1.5 КГ
Производ гаранцијата време:
3 година
Начин на пакување:
картонска кутија со пена во внатрешноста
Место на Потекло:
Гуангжу Град,кина
сертификација:
CE
Поддршка машина:
3000W strobe светлина

Најдобри понуди