• Обновено
TP-P102 4 Пакет 12 X 18W RGBWA УВ LED DJ PAR Светлина IP65 DMX Водоотпорен PAR 64 Фаза Осветлувањето на LCD Екранот Кастинг Алуминиум

TP-P102 4 Пакет 12 X 18W RGBWA УВ LED DJ PAR Светлина IP65 DMX Водоотпорен PAR 64 Фаза Осветлувањето на LCD Екранот Кастинг Алуминиум

Rating 
DEN 25104.00

Залиха
Во магацинот.


Спецификација за производ :
Напон : AC90 V-240 V/50-60 Hz потрошувачка на Енергија : 200 W извор на Светлина : 12pcs 18 W tyanshine led светилки во Боја : RGBWA+UV 6in1 боја мешање DMX512 Канали : 6/10 двојна канали режим на Контрола : Dmx512/Авто се кандидира/Master Роб/Звук активира Зрак Агол : 25 степен Затемнување : 0-100% линеарна прилагодување Школка материјали : кастинг алуминиум случај Производ гаранцијата време : 1 година Certificationl : CE, ROHS ИП Стапка : IP65 Пакување големина : 26*26*33cm Пакување тежина : 5kg Пакување листа за секоја единица :
1pcs led par светлина
1pcs прирачник книга * ако ви требаат повеќе продолжен моќ или DMX кабел, ве молиме контактирајте со нас прво.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Бренд Име:
GIGERTOP
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
моќност:
200W
Број На Модел На:
TP-P102
Напон:
90-240V
Име на производ:
12x18W 6in1 водоотпорен led par светлина
Напон:
AC100V-220V
моќност:
200W
DMX канали:
6/10CH
Боја емитуваат:
RGBWA УВ 6in1 боја мешање
Водоотпорен:
IP65
Функција:
мини големина/не работи звук
сертификација:
CE, ROHS
Место на Потекло:
Гуангжу Град
Начин на пакување:
картонска кутија со пена во внатрешноста

Најдобри понуди