• Обновено
Бесплатен Превозот 1500W магла машина чад машина жица Контрола далечинска контрола,фаза магла машина, фаза ефект опрема

Бесплатен Превозот 1500W магла машина чад машина жица Контрола далечинска контрола,фаза магла машина, фаза ефект опрема

Rating 
DEN 7661.00
DEN 8064.00
-5 %

Залиха
Во магацинот.


1500w Чад машина/ чад машина за магла/dj фаза ефект/свадба настан ефект /ефект на магла машина
Производ детали :
Бесплатен Превозот 1500 W магла машина чад машина жица Контрола далечинска контрола,фаза магла машина, фаза ефект опрема
ОПИСИ НА ЧАД МАШИНА :
Напон : AC110 V 220 V/50-60 Hz
Потрошувачка на енергија : 1500 W Осигурач : 110 V/16 A 220 V/10 A Капацитет на Резервоар : 2.5 L Пумпа : 55 DCB Чад Излез : 18000cuft/мин. загревање Време : 10 минути Излез Време : 40-50-тите Излез Растојание : 8 M Контрола на Владата : жица контрола или далечински Пакување Големина : 54*33*26 CM N/W : 7.5 KG G/W : 15 KG
*Работното место : *
Сценски, Балетски театар, Студио, Мултифункционални auditoria, Покажуваат плаза,
Одделот auditoria, центар за Забава, Диско ноќен клуб, Бар,
Кала OK сала, Семејството партија итн.
Трговски Услови :
Трговија EXW/ ФОБ/CIF
Сертификат CE ,ROHS
Превозот method By експрес : Идеални за мали количество наредби и погоден за врата-до-врата испорака (на пр : DHL, FEDEX, UPS-от, ТНТ).
Со авион : Треба да се расчисти царинската од страна на купувачот или купувачи агент. Генерално повисока превозот стапки од Море Товарен.
Од страна на морето : Треба да се расчисти царинската од страна на купувачот или купувачи агент.
Подолго од просекот на превозот време.
Ако има било какви несреќни случаи со превозот, ние ќе се обидеме потрудиме да се реши со превозот агент и да бара надомест на штета.
Плаќање terms By T/T, Western Union , Paypal , Зачувам Плаќање.
Примерок time3-5 работни дена
Производство time For примерок цел : околу 2-3 дневна по плаќање
За голема цел : за 3-10days по плаќање
packing Carton кутија/ Лет случај/дрво кутија
Warranty TWO година
По продава service If постои проблем со производот, прво треба испратите слика или видео за нас, тогаш нека бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот, ако проблемот може да се користат дел да се реши ,ние ќе ви понуди замена за слободни Рок од 1 година.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
П : Кога ќе брод производот откако ќе се плаќаат пари?
A : Неговата зависи од цел, мали цел ќе трае 3-5 работни денови. ако објектот во продавница, ние ќе брод следниот ден.
П : Ако светлината има некој проблем,дали имате некои по продажбата на услугата?
A : се разбира.
Прво, треба да испратите слика или на видео на нас,дозволете ни да бидете сигурни дека она што е проблем во врска со производот.Ако овој проблем може да се користат делови да се реши
ние ќе ја испрати на движењето за отворен код во слободни и мечка на превозот надомест, ако проблемот cannt се реши,Ние ќе им даде u попусти во вашата следна цел за надомест на штета.
Нашите Услуги
Одржување на нашите заложби :
-Добар квалитет : Ние сме производител и извозник на различни Фаза Светла и LED Светла, и ние сме искусни во контрола на квалитет
-За време на испорака : испорака на стоки во потврдено време
-Професионална продавачот : добра комуникација во пациентот и добро ги знаат нашите производи
-ОЕМ : welcome
1 Your пребарување поврзани со нашите предмети или цените ќе се одговори во рок од 24 часа.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Фаза Осветлување Ефект
Стил:
DMX Фаза Светлина
Повод:
Професионална Фаза & DJ
Број На Модел На:
GST-A001

Најдобри понуди