• Обновено
СТП Faux Крзно Вест Палто Мода Есен Зима Мажите Направени Палта На Крзно Вест Топло Домот Сите Натпревари Крзнени Елеци 3XL За Жени

СТП Faux Крзно Вест Палто Мода Есен Зима Мажите Направени Палта На Крзно Вест Топло Домот Сите Натпревари Крзнени Елеци 3XL За Жени

Rating 
DEN 964.00
DEN 1357.92
-29 %

Залиха
Во магацинот.


1.Новиот Бренд 100% .
2 .Достапни боја : Црна
3.Големина : S M L XL 2 XL 3 XL
Внимание на Миењето Начини : миење на рацете,температурата на Водата е не повеќе од 40 степен!!
Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) Големина/cm Рамо Биста Должина S 34 88 77 М 35 92 78 L 36 96 79 XL 37 100 80 2 XL 38 104 81 3 XL 39 108 82
Поради светлината влијание.таму ќе биде малку боја разлика.се надевам дека се разбираме.ви благодариме
Ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации како ова :
1*Жените Вест
Вниманието :
За безбедноста причина, ние ќе repack на стоки во уште една кеса или кутија за да се спречи оштетување за време на превозот, па таму не е оригинална кутија вклучени. ако у навистина треба оригинална кутија, pls оставите порака, кога сте правење нарачка.
Ние прифаќаме alipay тука.
1.Во моментов,што може да се плати со Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.
2.Можете да aslo Плаќаат со изберете дебитна картичка, вклучувајќи Маестро ,самостојна,Carte Bleue,Poste Pay,Cartasi,4 B и Euro6000.
3.Повеќе е опцијата за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.Онолку колку што ќе направи плаќање преку Aliexpress,Вашите пари ќе бидат protectd од Зачувам автоматски.
Ние само брод вашата потврди адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.
Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда.
"Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн.
Превозот нормално трае 7 до 30 дена. Повеќето од предметите ќе се реализира во 1 месец , а ќе има одложување за нешто што може да
не контрола (како што се лошите временски услови). Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
*Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
*Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
*Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Крзно & Faux Крзно
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
High Street
Јака:
V Деколте
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Бренд Име:
JYCGOODLUCKY
Стил:
Моден Тенок Крзно
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Faux Крзно,Кожа Faux
Тип:
Тенок
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Никој
Моден:
крзно вест
Дами:
faux крзнено палто
Есен:
faux крзнени палта
Жените:
стп вест

Најдобри понуди