• Обновено
Добар квалитет ЈАКНИ Мажите Тенок Мотоцикл јакни Нова Мода Машки цврста Кожа & Велур Outwear Палта Jaqueta Кожна облека

Добар квалитет ЈАКНИ Мажите Тенок Мотоцикл јакни Нова Мода Машки цврста Кожа & Велур Outwear Палта Jaqueta Кожна облека

Rating 
DEN 1762.00
DEN 2025.12
-13 %

Залиха
Во магацинот.


детали за производот
Пред купување ве молиме прочитајте
Ако пакетот не пристигне во 6 0 дена. Ние нудиме целосна наплата. Па ве молиме не го отворите спор пред тоа време ако пакетот не пристигнат,било каков проблем што може да се реши заедно Здраво, пријател Добредојдовте во мојата продавница Кога ќе ја прими стоката, доколку не се задоволни, тогаш ве молиме контактирајте ме веднаш да разговараат со нас реши да не му даде негативен фидбек или спор Ако се задоволни, ве молиме дајте ми пет ѕвезди пофалба! Азија димензии се помали од НАС/велика БРИТАНИЈА/ЕУ големини.Ве молиме да проверите на нашата мерење информациите подолу пред да ја купите Ние ги користиме Азија големина , околу две големина помала од НАС/Евра големина. НИ XS=Азија M, НИ S=Азија L, НИ M=Азија XL, НИ L=Азија XXL. Ако не сте сигурни во врска со тоа, ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме. постои грешка од 1-3 см Блузи Големина S M L XL XXL 3 XL 4 XL Рамо(cm) 41 42 43 44 45 46 47 Градите Ширина(см) 96 100 104 108 112 116 120 Тело Должина(cm) 62 63 64 65 66 67 68 Ракав Должина(cm) 61 62 63 64 65 66 67 Опсег на Тежина(kg) 50-55 56-63 64-70 71-76 77-82 83-89 90-97

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Патент
Бренд Име:
CLASSDIM
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Маскирани:
No
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Боја Стил:
Цврста
Декорација:
Патентите
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Обвивка Материјал:
Полиестер
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Плетени
Материјал:
PU
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
1800-XY619 K90
Големина:
S-4XL

Најдобри понуди