• Обновено
Топ Брендот Vogue Mens Мода Faux Зајакот Крзнено Палто Згусне Памук Поместена Маскирани Duffel/Toggle Зима Паркови За Човекот Машки Капути

Топ Брендот Vogue Mens Мода Faux Зајакот Крзнено Палто Згусне Памук Поместена Маскирани Duffel/Toggle Зима Паркови За Човекот Машки Капути

Rating 
DEN 3843.00
DEN 4223.52
-9 %

Залиха
Во магацинот.


Големина Должина Градите Рамо Ракав S 68cm 98cm 42cm 60cm М 70cm 102cm 44cm 60cm L 72cm 106cm 46cm 61cm XL 73cm 110cm 49cm 62cm 2 XL 74cm 114cm 50cm 63cm 3 XL 75см 118cm 52cm 64cm 4 XL 76cm 122cm 53cm 64cm 5 XL 77cm 126cm 54cm 65cm 6 XL 78cm 130cm 55cm 65cm ЗАБЕЛЕШКА :
1.Азија големини се од 1 до 2 големини помала од Европскиот и Американскиот народ.
2.Доколку се чувствувате тешко да се избере големината ,можете да се чувствуваат слободни да контакт со нас,ние ќе ви дадеме некои сугестии,но тоа е за вас референца само.
(1cm=0.393 инчен, 1kg=2.2 lb)

Основни карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
YueYueAngel
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Рог Копчето
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Faux Крзно
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Број На Модел На:
Нови
Јака:
Пак надолу Јака
Тип:
Редовни
Дебелина:
Дебели
Декорација:
Никој
боја:
исто како слика
Азија големина:
S-3XL
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Боја Стил:
Цврста
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Стил:
Моден

Најдобри понуди