• Обновено
година Бренд Дизајн Половина рамка Наочари Рамки Жени Мажи рецепт Eye Glasses Рамки Myopia Eyewear oculos де grau

година Бренд Дизајн Половина рамка Наочари Рамки Жени Мажи рецепт Eye Glasses Рамки Myopia Eyewear oculos де grau

Rating 
DEN 307.00
DEN 383.52
-20 %

Залиха
Во магацинот.


Важно потсетам 1.Пред купување ве молиме видете шопинг, вклучувајќи стоки боја, материјал, големината, итн. Сите информации. Еднаш го сфатиме, е прифатена. Имате прашања, ве молиме веднаш со продавачот консултации, потврдете да се разбере сите производи, по плаќање немаат приговор за да биде подобро, па како да се избегне непотребно недоразбирање. 2.Затоа што снимањето е под влијание на многу фактори, монитор резолуција и светлината, ќе постојат одредени chromatism. Не може целосно да се прифати било која боја разлика купувачи мислам два пати. 3.По сите стоки доби, ве молиме проверете со печат е отворена или не, потврди стоки и потоа пријавете се. доколку се оштетени или не е во согласност со купувањето, ве молиме да ги фотографија и одби. Alibaba релевантни одредби, по приемот на продавачот има обврска да ја заврши. Ако транспорт проблеми, ве молиме одби, а потоа контакт со сопственикот. Ние ќе бидат одговорни за преговори со курирска компанија тврди. 4. Како што постојат квалитет проблем откако ќе ја прими стоката, или пратката е во ред, ве молиме да контактирате со услуга за да веднаш по приемот на стоката, да не се направи било влијание на продажбата се движи повторно. Тоа е квалитет проблем или испорака грешка, може да се преговара за враќање или надоместок. Но имате било какви проблеми, ве молиме прво контактирајте со нас во времето, ние ќе ви послужи wholeheartedly, соработуваат среќно.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Рамки
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Ацетат
Број На Модел На:
YJ103
Леќа Ширина:
49mm
Рамка Висина:
41mm
Носот Мост:
21mm
Вкупна ширина:
135mm
Eyeglass рамка нога должина:
139mm
Читање & Myopia Очила:
Може да се прилагоди на рецепт леќи, ве молиме контактирајте ме

Најдобри понуди