• Обновено
120pcs/5 пакети Газа мрежа чипка eyeliner стелт двојно eyelid лента налепници без лепак Бесплатен Превозот

120pcs/5 пакети Газа мрежа чипка eyeliner стелт двојно eyelid лента налепници без лепак Бесплатен Превозот

Rating 
DEN 64.00
DEN 71.52
-11 %

Залиха
Во магацинот.

детали за производот 5 ГРУПИ=60 PAIRS=120 PCS (БЕЗ ЛЕПАК) Како да ги користите

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Eyelid Алатки
Тип:
Eyelid Паста
Материјал:
чипка стап
Големина:
L
Број На Модел На:
чипка стап
спецификација на видот:
нормална големина
козметика функција:
употреба на сила, comfortableness, ставете облека степени, природни степени
Двојно eyelid производ класификација:
двојно eyelid влакна лента
Производот:
Eyelid Алатки

Најдобри понуди