• Обновено
Променлива Y Eyelash Серум здрава природна eyelash раст Течни Автоматско маскара четка HK ПОСТ СЛОБОДЕН БРОД

Променлива Y Eyelash Серум здрава природна eyelash раст Течни Автоматско маскара четка HK ПОСТ СЛОБОДЕН БРОД

Rating 
DEN 383.04

Залиха
Во магацинот.


Променлива Y Eyelash Серум 100% здрава природна eyelash раст Течни Автоматско маскара четка HK ПОСТ СЛОБОДЕН БРОД
4pcs за курс . предлагам купи 2 многу на оваа eyelash раст .
Инсистираат на користење на барем 2 пати секој ден, па дури и повеќе . ќе го видите резултатот .

Основни карактеристики

Тип:
Eyelash Раст Третмани
Корист:
Дебели,Издолжување,Хранливи
Големина:
Full Size
Состојка:
Природни
НЕТО-WT.:
5.5 ml
Тежина:
30g
Број На Модел На:
VY2

Најдобри понуди