• Обновено
Нова Пролет Смола Teardrop & Бисер Цвет Приврзоци Изјава Ѓердан за Жени

Нова Пролет Смола Teardrop & Бисер Цвет Приврзоци Изјава Ѓердан за Жени

Rating 
DEN 231.00
DEN 282.24
-18 %

Залиха
Во магацинот.

Нова Пролет Боја Луксузен Смола Teardrop & Бисер Цвет Приврзоци Изјава Ѓердан за Жените :
1. Материјал : Метал Линк Синџир со Смола Teardrop скапоцен камен & Бисер Цвет Привезоци, со најдобри сјајна, ја прави fashion & класичен Луксузен Ѓердан Изјава ѓердан , поздравен во светот;
2. Боја : Злато Позлата со Праска Розова или Небо Сина боја Смола Teardrop скапоцен камен & Цвет Приврзоци;
3. Пакување : 1piece / opp вреќа; 12 компјутери / голема opp вреќа .
Напомена :
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Контакт со НАС на :
1. Вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ќе бидат ценети. Ние посакуваме да уживате во вашата шопинг во нашата продавница! Треба да имате било какви добри сугестии, ве молиме слободно да ги споделите со нас. Ви благодариме!
2.Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникација, па ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
3. Ние сме, исто така, регрутирање производи дистрибутер од светот, Ние ќе ви понуди разумна цена и ве молам, ве молиме контактирајте со нас ако сте заинтересирани во нашите производи. Мали Мало или големо веледрогерија се сите добредојдени.
4.Можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно ! Ние може да се комбинираат превозот цена за вас !
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок. Размена не вклучуваат лични штета.
2. Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.
3. Ако замени не се достапни, наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
Плаќање :
Зачувам преку Alibaba е добредојден, тоа е безбедно и погодност за двајцата нас.
Испорака : 1. Бесплатен Превозот Преку Пост Воздух Mail ако Цел помалку од US$ 200 2. Бесплатен Превозот Преку DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ Експрес ако Цел повеќе од US$ 20 0
Нови Пристигнување рачно изработени Ѓердан Шарени Пластични Монистра Жените Шарм Ѓердан Ѓердан Додатоци Бесплатен Превозот САД$ 10.89 /парче
Мода нови гроздобер Ѓердани & Приврзоци костим Цвет изјава ѓердан ѓердан Ѓердани накит жените бесплатен превозот САД$ 12.89 /парче
Ново доаѓање гроздобер создадени луксузен плоштадот кристал изјава ѓердан партија ѓердан бесплатен превозот САД$ 11.89 /парче
Бесплатен Превозот Топла Продажба Луксузни Претерани Кристал Pendant Јаже Ѓердан Изјава Шарм Кристал Ѓердан Јака Ѓердан US$ 10.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Бренд Име:
everfashion
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
YJ10-0655
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Метал Линк синџир, со Смола & Бисер Цвет Приврзоци
боја:
Злато Позлата со Сина или Розева Смола Цвет Приврзоци
Ѓердан Тип:
Луксузен Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан
Должина:
16 inches length with Extension
is_customized:
Yes

Најдобри понуди