• Обновено
PPG&PGG Мода Накит Multilayer Жените Bijoux Луксузни Симулирани Бисер Синџир Кристал Изјава Ѓердан

PPG&PGG Мода Накит Multilayer Жените Bijoux Луксузни Симулирани Бисер Синџир Кристал Изјава Ѓердан

Rating 
DEN 407.00
DEN 521.28
-22 %

Залиха
Во магацинот.


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
PPG&PGG
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Број На Модел На:
NL036
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
19+3
Функција:
Други
Компатибилност:
Други
накит стил:
ѓердан
боја:
како фотографии
Тежина:
194g
Материјал:
Кристал,Легура,Бисер
клиенти логото:
на располагање
grender:
Femal
Повод:
Годишнина,Свадба,Забава,Подароци
Должина:
19+3

Најдобри понуди