• Обновено
Нов Луксузен Злато Шампањ Кристал Цвет Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан за Жени

Нов Луксузен Злато Шампањ Кристал Цвет Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан за Жени

Rating 
DEN 268.00
DEN 327.36
-18 %

Залиха
Во магацинот.

Нов Луксузен Шампањ Кристал Цвет Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан за Жените :
1. Материјал : Метал Линк Синџир со Кристално Teardrop скапоцен камен Цвет Привезоци, со најдобри сјајна, ја прави fashion & класичен Луксузен Ѓердан Изјава ѓердан , поздравен во светот;
2. Боја : Злато Позлата со Шампањ боја Кристал Teardrop скапоцен камен Цвет Приврзоци;
3. Пакување : 1piece / opp вреќа; 12 компјутери / голема opp вреќа .
Напомена :
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Контакт со НАС на :
1. Вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ќе бидат ценети. Ние посакуваме да уживате во вашата шопинг во нашата продавница! Треба да имате било какви добри сугестии, ве молиме слободно да ги споделите со нас. Ви благодариме!
2.Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникација, па ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
3. Ние сме, исто така, регрутирање производи дистрибутер од светот, Ние ќе ви понуди разумна цена и ве молам, ве молиме контактирајте со нас ако сте заинтересирани во нашите производи. Мали Мало или големо веледрогерија се сите добредојдени.
4.Можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно ! Ние може да се комбинираат превозот цена за вас !
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок. Размена не вклучуваат лични штета.
2. Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.
3. Ако замени не се достапни, наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
Плаќање :
Зачувам преку Alibaba е добредојден, тоа е безбедно и погодност за двајцата нас.
Испорака : 1. Бесплатен Превозот Преку Пост Воздух Mail ако Цел помалку од US$ 200 2. Бесплатен Превозот Преку DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ Експрес ако Цел повеќе од US$ 200

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
everfashion
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YJ10-0657
Материјал:
Метал Линк синџир, со Кристално скапоцен камен Цвет Приврзоци
боја:
Злато Позлата со Шампањ боја Кристал Цвет Приврзоци
Ѓердан Тип:
Луксузен Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан
Должина:
16 inches length with Extension
is_customized:
Yes

Најдобри понуди