• Обновено
Нова Пролет Луксузен Смола Цвет Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан за Жените Додатоци

Нова Пролет Луксузен Смола Цвет Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан за Жените Додатоци

Rating 
DEN 270.00
DEN 329.28
-18 %

Залиха
Во магацинот.

Нова Пролет Боја Луксузен Смола Teardrop скапоцен камен Цвет Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан за Жените :
1. Материјал : Метал Линк Синџир со Смола Teardrop скапоцен камен Цвет Привезоци, со најдобри сјајна, ја прави fashion & класичен Луксузен Ѓердан Изјава ѓердан , поздравен во светот;
2. Боја : Злато Позлата со Праска Розова или Небо Сина боја Смола Teardrop скапоцен камен & Цвет Приврзоци;
3. Пакување : 1piece / opp вреќа; 12 компјутери / голема opp вреќа .
Напомена :
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Контакт со НАС на :
1. Вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ќе бидат ценети. Ние посакуваме да уживате во вашата шопинг во нашата продавница! Треба да имате било какви добри сугестии, ве молиме слободно да ги споделите со нас. Ви благодариме!
2.Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникација, па ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
3. Ние сме, исто така, регрутирање производи дистрибутер од светот, Ние ќе ви понуди разумна цена и ве молам, ве молиме контактирајте со нас ако сте заинтересирани во нашите производи. Мали Мало или големо веледрогерија се сите добредојдени.
4.Можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно ! Ние може да се комбинираат превозот цена за вас !
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок. Размена не вклучуваат лични штета.
2. Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.
3. Ако замени не се достапни, наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
Плаќање :
Зачувам преку Alibaba е добредојден, тоа е безбедно и погодност за двајцата нас.
Испорака : 1. Бесплатен Превозот Преку Пост Воздух Mail ако Цел помалку од US$ 200 2. Бесплатен Превозот Преку DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ Експрес ако Цел повеќе од US$ 20 0

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
everfashion
Стил:
Тренди
Материјал:
Смола
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
YJ10-0656
Пол:
Жените
Материјал:
Метал Линк синџир, со Смола скапоцен камен Цвет Приврзоци
боја:
Злато Позлата со Сина или Розева Смола Цвет Приврзоци
Ѓердан Тип:
Луксузен Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан
Должина:
16 inches length with Extension
is_customized:
Yes

Најдобри понуди