• Обновено
Нови Гроздобер Луксузен Цвет Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан за Жени

Нови Гроздобер Луксузен Цвет Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан за Жени

Rating 
DEN 263.00
DEN 320.64
-18 %

Залиха
Во магацинот.

Нови Гроздобер Луксузен Цвет Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан за Жените :
1. Материјал : Метал Извртени Линк Синџир со Алуминиумски Привезоци, пломба со Кристално скапоцен камен, и околу со Кристално Кристал, со најдобри сјајна, ја прави fashion & класичен Луксузен Приврзоци Ѓердан Изјава ѓердан , поздравен во светот;
2. Боја : Антички Бронза со Позлата Јасно & Сива Кристал скапоцен камен Цвет Приврзоци;
3. Пакување : 1piece / opp вреќа; 12 компјутери / голема opp вреќа .
Напомена :
Боја може да се разликува малку се должи на осветлување & флеш користи во фотографија или проширување на фотографија или прилагодувања на компјутерски монитори.
Контакт со НАС на :
1. Вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации ќе бидат ценети. Ние посакуваме да уживате во вашата шопинг во нашата продавница! Треба да имате било какви добри сугестии, ве молиме слободно да ги споделите со нас. Ви благодариме!
2.Негативни повратни информации не може да се решаваат проблемите, Комуникации е мостот на човечкиот ум и целиот свет е секогаш убава под мазна комуникација, па ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас ако производи имаат проблем. Ние ќе се потрудиме да го реши проблемот, додека да се чувствувате задоволни.
3. Ние сме, исто така, регрутирање производи дистрибутер од светот, Ние ќе ви понуди разумна цена и ве молам, ве молиме контактирајте со нас ако сте заинтересирани во нашите производи. Мали Мало или големо веледрогерија се сите добредојдени.
4.Можете да се меша било објекти од нашата продавница заедно ! Ние може да се комбинираат превозот цена за вас !
Политика На Враќање :
1. Неисправни предмети може да се разменува во рок од 7 дена. Превозот предмети назад кон нас е на купувачот на свој трошок. Размена не вклучуваат лични штета.
2. Наплата предмети мора да дојде со сите додатоци во оригинални пакувања.
3. Ако замени не се достапни, наплата ќе биде издадено во форма на оригиналниот метод на плаќање.
Плаќање :
Зачувам преку Alibaba е добредојден, тоа е безбедно и погодност за двајцата нас.
Испорака : 1. Бесплатен Превозот Преку Пост Воздух Mail ако Цел помалку од US$ 200 2. Бесплатен Превозот Преку DHL / ФЕДЕКС / UPS / ТНТ Експрес ако Цел повеќе од US$ 20 0
Нови Пристигнување рачно изработени Ѓердан Шарени Пластични Монистра Жените Шарм Ѓердан Ѓердан Додатоци Бесплатен Превозот САД$ 10.89 /парче
Мода нови гроздобер Ѓердани & Приврзоци костим Цвет изјава ѓердан ѓердан Ѓердани накит жените бесплатен превозот САД$ 12.89 /парче
Ново доаѓање гроздобер создадени луксузен плоштадот кристал изјава ѓердан партија ѓердан бесплатен превозот САД$ 11.89 /парче
Бесплатен Превозот Топла Продажба Луксузни Претерани Кристал Pendant Јаже Ѓердан Изјава Шарм Кристал Ѓердан Јака Ѓердан US$ 10.

Основни карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
everfashion
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Број На Модел На:
YJ10-0660
Материјал:
Метал Извртени синџир, со Алуминиумски Pendant, пломба со Кристално Кристал
боја:
Античкиот Бронза со Позлата Сива & Кристално Јасно Цвет Приврзоци
Ѓердан Тип:
Луксузен Приврзоци Ѓердан Изјава Ѓердан
is_customized:
Yes

Најдобри понуди