• Обновено
UDDEIN Бохемија Изјава Ѓердан & Pendant Мулти Слој Монистра Дрво Pendant Долг Ѓердан Гроздобер Boho Накит рачно изработени Јака

UDDEIN Бохемија Изјава Ѓердан & Pendant Мулти Слој Монистра Дрво Pendant Долг Ѓердан Гроздобер Boho Накит рачно изработени Јака

Rating 
DEN 187.00
DEN 287.52
-35 %

Залиха
Во магацинот.


Функција : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Тежина : 45g материјали : Дрво + памук јаже Ѓердан периметар : 60m Пакет : opp кеси Акции : во парк јас tem

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
слика
is_customized:
No
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Број На Модел На:
201609211
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Стил:
Чешка
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Дрво
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
UDDEIN
Компатибилност:
Други
is_customized:
Yes
Должина:
60cm

Најдобри понуди