• Обновено
SOHOT Сомот Јаже Мушка Tassel Pendant Монета Шарм Долго Мулти Слоеви Ѓердан Ѓердан Жените Накит Додатоци Божиќ Подарок

SOHOT Сомот Јаже Мушка Tassel Pendant Монета Шарм Долго Мулти Слоеви Ѓердан Ѓердан Жените Накит Додатоци Божиќ Подарок

Rating 
DEN 124.00
DEN 207.36
-40 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Метална боја:
црна, бела, кафеава
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Панк
Број На Модел На:
SN969
Pendant Големина:
1
Метали Тип:
Цинк Легура
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Бренд Име:
SoHot
Материјал:
сомот кожа
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Должина:
48cm

Најдобри понуди