• Обновено
Бесплатен Превозот На Големо Нови Палецот Pendant Мода Гроздобер Ѓердан

Бесплатен Превозот На Големо Нови Палецот Pendant Мода Гроздобер Ѓердан

Rating 
DEN 143.52

Залиха
Во магацинот.


Ѓердан Должина : околу 80см
Превозот"
Ние ќе брод предмети од Express mail услугата во рок од 24 часа Откако ќе го добиете на плаќање (со исклучок на сабота и недела) и понуда на следење на # до вас. Ние ќе ги нудат на веб-сајт за вас, премногу. Обично, Тоа ќе трае 7-10 дена пристигне таму. Ако ви треба нашата помош, e-mail со нас во секое време. Ние ќе ви одговори у наскоро.
ние сме производителот за мода накит. Ние, исто така може да се направи jewelr според вашиот моден дизајн. ние ќе ви понудиме конкурентна цена со добра qualty. Мојот skype е ванг.fengying99. Ако било какви прашања, ве молиме љубезно ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате, ви благодариме.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
3567
Стил:
Тренди
Pendant Големина:
4
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Обликотшема:
Растенијата
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Смола
Бренд Име:
kawela
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Функција:
Моден
Метали Тип:
Легура
Компатибилност:
Убавина

Најдобри понуди