• Обновено
SOHOT Tassel Pendant Монета Шарм Долго Сомот Јаже Мулти Слоеви рачно изработени Ѓердан Ѓердан Женски Накит Додатоци Подарок

SOHOT Tassel Pendant Монета Шарм Долго Сомот Јаже Мулти Слоеви рачно изработени Ѓердан Ѓердан Женски Накит Додатоци Подарок

Rating 
DEN 85.00
DEN 166.56
-49 %

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SoHot
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
SN968
Обликотшема:
Геометриски
Pendant Големина:
1
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Стил:
Панк
Материјал:
сомот кожа
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Должина:
155cm

Најдобри понуди