• Обновено
Хесиод Гроздобер Макси Ѓердан Colar Мода Елегантен Ѓердан & Pendant Кристал Изјава Лигавче Ѓердан Ѓердани Ретро Accessoires

Хесиод Гроздобер Макси Ѓердан Colar Мода Елегантен Ѓердан & Pendant Кристал Изјава Лигавче Ѓердан Ѓердани Ретро Accessoires

Rating 
DEN 157.00
DEN 262.08
-40 %

Залиха
Во магацинот.


Хесиод Продавница За Накит
Хесиод Продавница За Накит
Пратката како следниве : 1. Сите производи ќе бидат испратени во рок од 3 дена по уплатата надолу.
2. 1) O rder цена
Некои Земји, ние ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или 4px Сингапур Пост. 2) Цел цена>=7 Сите земји, ние ќе брод парцела од Кина се Регистрирате Воздух Mail 3) Цел цена>= 10 ние ќе брод на стоките во САД од страна на Epacket. Цел цена >=110 испратите брзо изразат бесплатен превозот, како што се Fedex,DHL,USPS,ПРЕГЛЕДИ и така натаму . (Африка,Јужна Америка и некои други далечински област повеќе од 280usd)
3. Помалку од $ 5 ,ако сакате да знаете информациите на tranportation ,ве молиме да плати $ 1.58(Кина Пост Воздух Mail) Пиле тука : http : //www.aliexpress.com/store/product/Shipping-Cost-1-98-Special-Link-for-Mix-Order-Less-Than-US-9-Which-Y ou-need/131234_1125091140.html
4. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност.
Напомена : 1. Ако постојат некои различни бои на објектот,ве Молиме да ни кажете каква боја сакате.Ако не,ние ќе ги испрати со микс од бои случајно. Пратката како следниве : 1. Сите производи ќе бидат испратени во рок од 3 дена по уплатата надолу.
2. 1) O rder цена
Некои Земји, ние ќе брод од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или 4px Сингапур Пост. 2) Цел цена>=7 Сите земји, ние ќе брод парцела од Кина се Регистрирате Воздух Mail 3) Цел цена>= 10 ние ќе брод на стоките во САД од страна на Epacket. Цел цена >=110 испратите брзо изразат бесплатен превозот, како што се Fedex,DHL,USPS,ПРЕГЛЕДИ и така натаму . (Африка,Јужна Америка и некои други далечински област повеќе од 280usd)
3. Помалку од $ 5 ,ако сакате да знаете информациите на tranportation ,ве молиме да плати $ 1.58(Кина Пост Воздух Mail) Пиле тука : http : //www.aliexpress.com/store/product/Shipping-Cost-1-98-Special-Link-for-Mix-Order-Less-Than-US-9-Which-Y ou-need/131234_1125091140.html
4. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други скриени трошоци. Да се обезбеди да се плати минимален данок, ние ќе изјави како "подароци" или "примероци" со ниска вредност.
Напомена : 1. Ако постојат некои различни бои на објектот,ве Молиме да ни кажете каква боја сакате.Ако не,ние ќе ги испрати со микс од бои случајно.

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
3-5cm
Обликотшема:
Цвет
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Ѓердан Тип:
Chokers Ѓердани
Број На Модел На:
1071
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Хесиод
Функција:
Декорација
Компатибилност:
Никој

Најдобри понуди