• Обновено
50Set/Многу, 5cc чист Воздух Шприц Луер Заклучи Совет Фармацевт Шприц Барел со клипот/крај покрие/шприц совет,Лепак Фармацевт Барел

50Set/Многу, 5cc чист Воздух Шприц Луер Заклучи Совет Фармацевт Шприц Барел со клипот/крај покрие/шприц совет,Лепак Фармацевт Барел

Rating 
DEN 864.00

Залиха
Во магацинот.

50 Set/Многу, 5cc чист Воздух Шприц Луер Заклучи Совет Фармацевт Шприц Барел со клипот/крај покрие/шприц совет,Лепак Фармацевт Барел
Производот е detials :
1.Материјал : ПП +PE
2.Капацитет : 5 CC
3.Вклучува : барел ракав,pistont,совет капа,крајот капа
Барел Ракав X 50 КОМПЈУТЕРИ
Pistont X 50 КОМПЈУТЕРИ
Совет капа X 50 КОМПЈУТЕРИ
крајот капа X 50 Компјутери
4. Јасно Барел погоден за повеќето течности.
Растворувач отпорни ,еднократно.
Навој Луер коси одговара на сите стандардни игли
Висока густина полипропилен безбедно за употреба до 100 psi.
Дебела фланши за безбедно приврзаност кон приемникот собранието.
Уникатен ултра-ниска нацрт-изградба на внатрешен дијаметар за висока точност и стабилност.
Индустријата во согласност силикони и хлорид слободни
Ние ќе ви помогнеме да ги пратите на вашите производи, се додека не ги добиете безбедно.
За најголемиот дел на нарачки, ве молиме контактирајте со нас за dissccount !
Со производот линкови како belowing :
Настава спецификации :
Американски Стил транспарентен боја шприц погоден за пополнување на сите видови на електронски пакување, пластика, проводници пластика, ко-бранеше агент лемење паста, SMT печ црвени пластични, мазива, бои и така натаму.
За употреба со повеќето пневматски точење и Шприц Пиштоли
Растворувач отпорни на обновливи луер-заклучување шприц буриња.
Навој Луер коси одговара на сите стандардни игли или издаваат совети
• За индустриска употреба само, Корисникот презема сите одговорноста за апликација.

Основни карактеристики

Тип:
Epoxies
Број На Модел На:
BAB5CCAT
is_customized:
Yes
Тип:
Големина:
Примена:
Материјал:
ОЕМ,ODM:
делови:
шприц барел ракав,pistont,совет капа,крајот капа

Најдобри понуди