• Обновено
20(100)НА 110V 60HZ 1P2L din железнички аналогни kwh метар енергија следи din-железнички едноставно инсталирање регистрирате вати час метар CE одобрено

20(100)НА 110V 60HZ 1P2L din железнички аналогни kwh метар енергија следи din-железнички едноставно инсталирање регистрирате вати час метар CE одобрено

Rating 
DEN 4805.00
DEN 5280.00
-9 %

Залиха
Во магацинот.


20(100)НА 110 V 60 HZ 1 P2 L din железнички аналогни kwh метар
Превозот :
Производите присутни се сите во парк,па ве молиме да се купи со доверба. Ако имате било какви прашања, можете да ни оставите порака, ние ќе ви одговори во 1 работен ден.
1.Бесплатен превозот за повеќето земји. (Освен за неколку reomte земји).
2. Ако нема посебни барања, продавачот ќе брод на цел од страна на логистичка кои се еднакви или побрзо од логистичка купувачот изберете.
3. Нарачката адреса треба да бидат точни. Доколку адресата е погрешна,купувачот треба да ја откаже нарачката и да се постави нова цел.
4. Ако вашата адреса е оддалечена област и изберете пратката од експрес, треба да се обрне на оддалечените области доплата.
5. Тоа е купувачот е должност да го исчистите cutoms и плати увозните давачки, даноци и давачки, ве молиме да обрнете внимание на следење на информации тесно и јасно царинската штом ќе може да се избегне било доцнење на пратката.
Враќање & Наплата :
1. Ако производи имаат некој проблем, ве молиме испратете слика или видео на youtube или на Aliexpress да се покаже проблемот. Продавачот ќе им понуди делумна или целосна наплата според доказ обезбедени од страна на купувачот.
2. Ако производите не се користи и сакате да се вратите на неа, ве молиме да го испрати назад во 7 дена или ние ќе претпостави дека на производи се користи.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу увоз за нас.
1. Ве молиме оставете ги 5-ѕвезда позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2. Ако имате било каков проблем ,ве молиме слободно контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да го реши секој проблем и да ви овозможи со најдобра услуга.
Прашања & Одговори : За промет на Големо : П : Како можам да добијам попуст?
A : цените се покажа дека во нашата продавница се најдобри цената што би можел да понуди. Тоа е најевтиниот цена ќе може да се добие. Сепак, ако вашата цел количина е повеќе, може да контактирате со нас пред исплата, што веројатно може да заштедите на превозот цена за вас.
За многу големи нарачки, се разбира, ние ќе понуди некои попуст.
Ве молиме следете ги подолу процес за да се добие попуст.
1. Направи ред прво, не се плати веднаш.
2. Ни остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате.
3. Ние ќе го промени износот за вас како е можно поскоро.
4. Испраќање на плаќање.
За пакет прима :
П : Што можам да направам ако не сум ја прими пратката за долго време?
О : Ако следење на информации покажува лево Кина копното или Хонг Конг
но нема информации за вашата локална скопска веб-сајт, на парцела сега е на патот на вашата земја, или пристигна во својата земја, но не и ажурирани информации, дојавени од вашиот локален поштата сепак, ве молиме да бидете трпеливи да се чека.

Основни карактеристики

Дисплеј Тип:
Аналогни Само
Температурата На Работа:
Макс Оперативни Тековната:
20A - 49A
Мерење На Енергетскиот Опсег:
99999.9
Точноста Класа:
1
Фаза:
еден фаза
Номинална Напон:
120v
DIY Материјали:
Електрични
Излезниот Напон:
110V
Напојување:
AC
Димензии:
88*75*73mm
Број На Модел На:
DDS238-4R20-110

Најдобри понуди