• Обновено
Бебе Девојки и Момчиња скокач Есен Зима Цртан филм Џемпери Деца Деца Плетени Pullover Топло Outerwear Babi Turtleneck Џемпер

Бебе Девојки и Момчиња скокач Есен Зима Цртан филм Џемпери Деца Деца Плетени Pullover Топло Outerwear Babi Turtleneck Џемпер

Rating 
DEN 531.00
DEN 681.12
-22 %

Залиха
Во магацинот.


[xlmodel]-[производи]-[34045]
[xlmodel]-[производи]-[34045]
[xlmodel]-[производи]-[34045]
[xlmodel]-[производи]-[34045] Топла Продажба
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[34253]
[xlmodel]-[custom]-[8888] опис на Производот
Боја : како на сликата
Димензии :
имаме Size 12 големина 14 големина 16size18
Должина : 38-41-46-49cm
Биста : 52-56-60-64cm
Ракавот : 30-32-34-36cm
2 T=12 големина ,одговара за 70-80см висина
3 T=14 size ,одговара за 80-90cm висина
4 T=16 големина,одговара за 90-100cm висина
5 T=18 големина,одговара за 100-110cm висина
( Можете да изберете големината она што го сакате)
Боја : 98% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла
Поради различни мерни техники и сечење процес, не може да биде 1-3 см грешка, големина е само за референца
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[34046]
[xlmodel]-[custom]-[34046]
[xlmodel]-[custom]-[34046]
[xlmodel]-[custom]-[34046]

Основни карактеристики

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5
Одделот За Името:
Деца
Облека Должина:
Редовни
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Шема
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Стил:
Повик
Пол:
Унисекс
Материјал:
Памук
Затворање Тип:
Никој
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Сезоната:
Пролет, Есен, Зима

Најдобри понуди