• Обновено
Висок квалитет, се продава добро во Електронски интегрирани RFID заклучување, Двојно читање картичка за да ја отвори вратата 125KHZ+10PCS картичка

Висок квалитет, се продава добро во Електронски интегрирани RFID заклучување, Двојно читање картичка за да ја отвори вратата 125KHZ+10PCS картичка

Rating 
DEN 1231.00
DEN 1295.52
-5 %

Залиха
Во магацинот.


Овој редослед : 1 buc кодот
10 компјутери кристал keyfobs
1 управување со картичка
1 Remote controller (се користи да се регистрирате нова картичка)
Англиски упатство
Двојно читање глава
Надвор од вратата, со читање картичка + вратата клучеви
Прочитајте на картичката за да ја отвори вратата во внатрешноста + копчето за да отворите вратата
Answer : ___________________________ Note : ова не моќ. ако треба 12 V моќност,кажи ми.+10 USD
Заклучување Модел : 206 магнетна индукција заклучен
Заклучување Големина : Долго 130 X ширина на 106 X висока 40 ( mm )
Отклучување напон : 12 V
Отклучување на струјата : Почетна тековната 350m A / одржување на тековната 15 MA
Услуга живот : 50 милиони пати
Заклучување на телесна тежина : 1300g
Доцнењето : 9s ( 9 секунди за да ја отвори вратата автоматски се заклучува )
Англиски упатство
Жици дијаграм

Основни карактеристики

Бренд Име:
ZOCORFID
Број На Модел На:
MC-203E
Фреквенција:
125KHz
моќност:
DC-12V
упатство:
Англиски
is_customized:
Yes

Најдобри понуди