• Обновено
17 компјутери/Многу 900M Серија Lead-Free Лемење Лемење Железо Совети за 8586 936 Лемење Станица за Лемење Станица Железо Цуи

17 компјутери/Многу 900M Серија Lead-Free Лемење Лемење Железо Совети за 8586 936 Лемење Станица за Лемење Станица Железо Цуи

Rating 
DEN 432.00
DEN 455.04
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS -3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V-230 V 0.01 V/0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCI-E,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS/Многу JY ЦРНА Lead-Free Лемење Лемење Железо Совети 900 M-Т-К за Hakko 936 fx888/888 D SAIKE 909 D/852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs/многу 5/10/20/30/X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89
Опис : 17 парчиња од железо совети за полнење,во собата ЗА : 900 M.933.376.907.913.951,898 D,852 D+ Одговара за Hakko atten брз и други бренд железо станица.
900 M-Т-3.2 D 900 M-Т-2.4 Г 900 M-Т-1.6 D 900 M-Т-1.2 D 900 M-T-I 900 M-T-Б 900 M-Т-BR 900 M-Т-К 900 M-Т-SB 900 M-Т-SK 900 M-Т-1.5 К 900 M-Т-B2 900 M-Т-SI 900 M-Т-1 C 900 M-Т-2 C 900 M-Т-3 C 900 M-Т-4 C

Основни карактеристики

Бренд Име:
Eakins
Излезна Температура:
Други
Димензии:
Други
Температурата Стабилност:
Други
Број На Модел На:
900M-Т
Текст Voltagle:
Други
Излезна Моќност:
Други
Количина:
17 парчиња железо совети

Најдобри понуди