• Обновено
Бесплатен превозот 11 Компјутери чист бакар лемење Железо совет 900M-Т совет за hakko лемење rework станица

Бесплатен превозот 11 Компјутери чист бакар лемење Железо совет 900M-Т совет за hakko лемење rework станица

Rating 
DEN 527.04

Залиха
Во магацинот.

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет за i Phone, i Pad Samsung Мобилен Телефон Рака Премногу 11.49 Бесплатен превозот Најновите CPS -3205 II прецизност Компактен мини Дигитален Прилагодливи DC Напојување 32 V5 A 110 V-230 V 0.01 V/0.001 НА 69.99 KQCPET6 V6 Надгради Мултифункционален Лаптоп И Десктоп КОМПЈУТЕР Универзален Дијагностички Тест Грешки Поддршка PCI,PCI-E,ЗЗК,Мини PCI E 18.99 2016 Година Најновите 715 модел BGA матрицата Шаблони Директни Греење Reballing матрицата+Reballing Убодни За Чип Rework Поправка Лемење Комплет 66.99 Free Shipping 14 PCS/Многу JY ЦРНА Lead-Free Лемење Лемење Железо Совети 900 M-Т-К за Hakko 936 fx888/888 D SAIKE 909 D/852 CXG 936d 9.99 Highspeed 30 рамки не се движат ghosting 13 MP HDMI VGA Индустриски Microscop Камера+130 X леќа+LED светло+стојат носителот+8" LCD Монитор 162.99 Бесплатен превозот ЕУ plug Yi Hua 908 D лемење железо станица +8858 I Топол воздух станица Прилагодливи Постојана temperatur 42.99 Бесплатен Превозот Висок Квалитет 5pcs/многу 5/10/20/30/X 50mm 33m Висока температура лента BGA Отпорни на Топлина Polyimide 13.89 + = 1set слободни
Сите чист бакар бакар nonmagnetic магнет не-стап
Сечилото обичните посочи совет Рамна глава Мал нож beve l

Основни карактеристики

Излезна Моќност:
Други
Температурата Стабилност:
Други
Излезна Температура:
Други
Текст Voltagle:
Други
Димензии:
Други
Број На Модел На:
900M-Т
Текстура:
Чист Бакар

Најдобри понуди