• Обновено
Aiyima T12-К Лемење Лемење Железо Совет За Hakko Облик-К PCB Поправка на Производот

Aiyima T12-К Лемење Лемење Железо Совет За Hakko Облик-К PCB Поправка на Производот

Rating 
DEN 313.44

Залиха
Во магацинот.


Спецификации :
Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 1 Buc
^^ За Модел : T12 - К
^^ Боја : Сребрена
^^ Облик - К
^^ Овој Совет е Обложено со Олово-слободен Лемење
^^ ОЕМ
^^ Доведе Слободни Животната Средина
Грејач : Embeded Керамички Грејач
Излезен напон : 24 V
Излезна моќност : 36 W
Температурата опсег : 0~ 480° c
Многу Фини Совет Крајот го прави лесен за Лемење
Packaing :
1pcs*T12-К Лемење Лемење Железо Совет

Основни карактеристики

Бренд Име:
Aiyima

Најдобри понуди