• Обновено
Јапонија Makita Cordless вежба HP330DWEX3 Електрични Влијание Вежба Литиум Вежба Шрафцигер 10.8 V 1500R / МИН Дом Експерт

Јапонија Makita Cordless вежба HP330DWEX3 Електрични Влијание Вежба Литиум Вежба Шрафцигер 10.8 V 1500R / МИН Дом Експерт

Rating 
DEN 18048.00
DEN 19199.52
-6 %

Залиха
Во магацинот.

Спецификација На Производот
Капацитет : Челик : 10мм (3/8 ")
Дрво : 21mm (13/16 ")
Ротација брзина (rpm) : висока брзина : 0-1 носители,500
Ниска брзина : 0-350
Максимален вртежен момент : hardwired / мека врска 24 / 14 N.м
Волумен ( должина x ширина x висина ) : 189 x53 x183mm
Едно полнење Волумен : Дрвени завртки 4.5 x20mm : 130 или така
Металугрија Дупчење 3 x1.6mm плоча : 250
Машини за вежби (9 x25mm) : 190 или така
Тежина : 1.0 kg (2.2 lbs)
Напон : 10.8 V

Основни карактеристики

Вежба Тип:
Влијание Вежба
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
HP330DWEX3
Примена:
Cordless Вежба
Фреквенција:
50-60Hz
Max. Дијаметар На Дупчење:
21mm(13/16)
Не-Оптоварување Брзина:
Околу 1.500
Номинална Вртежен Момент:
24/14N.м
Номинална Напон:
10.8 V
Тежина:
1.0kg(2.2lbs)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди