• Обновено
Z1J-SZ-20 електрични влијание бормашина чекан и уривање 3in1 за дрво, челик дупка за цемент скршен во добра цена

Z1J-SZ-20 електрични влијание бормашина чекан и уривање 3in1 за дрво, челик дупка за цемент скршен во добра цена

Rating 
DEN 4080.00

Залиха
Во магацинот.


Основни карактеристики

Тежина:
3kg
Номинална Вртежен Момент:
x
Примена:
Влијание Вежба
Не-Оптоварување Брзина:
1200rpm
Број На Модел На:
hugong602
Номинална Влезна Моќност:
710W
DIY Материјали:
Водовод
is_customized:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Max. Дијаметар На Дупчење:
20mm
Номинална Напон:
220v
Вежба Тип:
Влијание Вежба
Фреквенција:
1200ipm
Номинална Напон:
220v
Не-Оптоварување Брзина:
850rpm
Номинална Влезна Моќност:
720W

Најдобри понуди