• Обновено
Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Samsung Галакси S7 Активни G891 Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Чистење

Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Samsung Галакси S7 Активни G891 Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Чистење

Rating 
DEN 42.72

Залиха
Во магацинот.


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]
1. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не отворајте спор случајно.
2. Ве молиме пополнете точни и завршен контакт информации кога ќе го поставите цел. Не се Менува откако ќе се плати цел.
3. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина.
Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс,
ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~
4. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи,
инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
Новиот HD Јасно / Анти-Отсјај Мат Екран Заштитник За Samsung Галакси S7 Активни G891 Заштитна Филмот Стража Со Ткаенина за Чистење
Љубезно потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%.
Функција : Јасно Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. *Заштита од гребнатини, нечистотија. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран. *Јасни, Сјајни, Со Висок Transparence. Мат Екран Заштитник : *Направени од ПЕТ Материјал нуди одлична издржливост. *Екран на допир работи неверојатно совршен преку екран заштитник. *Заштита од гребнатини, нечистотија. *Лесно и брзо инсталација, нема леплива лепило, балон-слободни. *Прецизно се сечат за да одговараат со вашиот екран. *Анти-Отпечатоци Од Прсти, Анти-Отсјај , Убаво Чувство На Допир. (Ве молиме да го направи правилниот избор кога ќе го поставите цел, ви Благодарам!)
Компатибилен Модел :
*За Samsung Галакси S7 Активни
Пакет Се Вклучени :
1 x Екран Заштитник (Екран заштитник како вашиот избор)
1 x Влакна Текстил Плаќање :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод во исто време. На увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме консултирајте се со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци ќе бидат на товар при купување на објектот. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Превозот :
Ние брод во 1-2 работни ден на по расчисти исплата(со исклучок на викенд и државни празници), ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна.
Се враќа и Размена Политика :
Ние прифаќаме враќање и замена ако објектот има каков било дефект. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30 дена однос на сите прашања.

Основни карактеристики

боја:
Јасно, Мат
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Бренд Име:
HANPINYOU
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Модел:
За Samsung Галакси S7 Активни G891 5.1 Инчен 5.1
Карактеристики:
Анти-Нула, Ултра Тенки, Перат
Тип:
Пред Заштита Shield Покрива Кожата
Материјал:
домашно милениче
Екран Заштитник Тип:
Јасно, Мат
Transparence:
Во 99%
Дебелина:
0.1 mm
Количина:
1 Компјутер
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка

Најдобри понуди