• Обновено
pelicula де vidro 0.3 mm Експлозија Доказ Премиум Зајакнато Калено Стакло Екран Заштитник, Анти-нула За Sony Xperia М4 Аква

pelicula де vidro 0.3 mm Експлозија Доказ Премиум Зајакнато Калено Стакло Екран Заштитник, Анти-нула За Sony Xperia М4 Аква

Rating 
DEN 46.00
DEN 61.92
-26 %

Залиха
Во магацинот.


pelicula де vidro 0.3 mm Експлозија Доказ Премиум Зајакнато Калено Стакло Екран Заштитник, Анти-нула За Sony Xperia М4 Аква
Прочитајте пред вашиот цел : Ние не нудиме следење на број, што значи следење НЕ ќе ви даде не е валиден ,не можете да добиете следење на информации од веб-сајт. Но, во овој случај, може да заштедите пари. Ако одберете Кина Пост Воздух Mail, тогаш, тоа е препорачана пошта, можете да добиете на следење на информации на вашата стока. Сепак, треба да платите дополнителна такса предизвика Пост Angency ќе наплаќаат ни повеќе за следење на информации. Превозот време за многу земја, нормално е 15 - 45 работни дена( Русија и Бразил 30 - 60 работни дена) Ако треба да ги следат следење на информации, и имаат малку се грижите за следење на информации, па ќе е подобро да се избере Кина Rigistered Пост Воздух Mail.Или вашата цел е износот е над 7$,ние ќе го испрати преку Кина Регистрирани Пост(со тракер број) Сепак, Pls не ни веруваат. Вие ќе добиете пакет во времето. Ако не примате стока во 60 дена,ние ќе се 100% наплата на вашата исплата. Напомена : Пред Екранот калено стакло заштитник филм само, не вклучуваат назад заштитник Описи : Премиум калено Стакло Екран Заштитник за Sony Xperia М4 Аква , тој е направен за да се заштити LCD од оштетување и гребнатини, со посебно обработени стакло кој е засилен за да се зголеми шок absorbency. Целата површина на стакло е транспарентен и на задната страна е опфатен со силна силикон лепило за лесна инсталација. Кога инсталиран, не постојат празнини помеѓу LCD екран и стакло, што значи дека екранот на допир е чувствителност е непроменета. Екран Професионални Нашиот екран заштитници се произведени од најквалитетни материјали. Тие се направени од најновиот high-tech производство на опрема. Технички Карактеристики Ултра-тенок стакло(T≈0.3 mm) можат да се третираат од страна toughening под висока температура на 420. Погодност за монтажа и демонтажа. Дебелина на стрес слој : 12um; дебелина на површината : 9 H Пет ефект на зајакната стаклена мембрана Супер отпорен на гребење, носат, експлозија-доказ, и вода-доказ, анти масло Автоматско издувните меур, меур превенција, против бактерии, анти-отсјај анти зрачење Висока чувствителност на допир сликата е јасна, нагласи три-димензионални смисла, подобрување на визуелниот ефект Долго време користење на очите не е лесно да се замор, заштита на видот подобро Едноставен и лесен за користење, и не меур. Спречување на електронски бранови врз човечкото тело повреда. Тоа не влијае на мобилен телефон случај.
Сите наши калено стакло екран заштитници имаат чистење алатки
Плаќање
1. Сите плаќање е заштитена од Зачувам .Кога ќе го поставите цел, ве молиме да се платат на време. Ние ќе организира deliveras добиеме вашата уплата порака.

Основни карактеристики

боја:
Транспарентна
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
Пакет:
No
Бренд Име:
MAKISS
Тип:
Пред Филмот
На работ на работ Покриеност:
No
екран заштитник за Sony Xperia M4:
Yes
Вистинска премија калено стакло:
Yes
0.3 mm ултра тенок:
Yes
експлозија доказ:
Yes
Супер HD:
Yes
анти нула:
Yes
фабрика директни:
Yes
со чистење алатки:
Yes

Најдобри понуди