• Обновено
1set/многу 0.3 MM 2.5 D Зајакнато Филм Екран Заштитник Стакло За Sony Xperia Z L36H c660x c6603 C6602 Калено Стакло

1set/многу 0.3 MM 2.5 D Зајакнато Филм Екран Заштитник Стакло За Sony Xperia Z L36H c660x c6603 C6602 Калено Стакло

Rating 
DEN 51.00
DEN 53.76
-5 %

Залиха
Во магацинот.

Добредојдовте на нашата продавница! Answer : ___________________________ Note : (ве Молиме да ги прочитате пред цел) 30%Попуст за повеќе од 5 компјутери руски Пријател се Обрне Внимание ве Молам !!! - Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, било nondelivery нема да биде одговорен од страна на нас, ако клиентот не обезбедува доволно информации кога прави нарачка. 1.Следење Бр. Не може да Биде Следење Кога цел (Цел Ако Сакате Следење на Вашиот Пакет , Pls Изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" . 2.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. 3.Ако не примате стока во 60days,ние ќе се 100% наплата на вашата исплата. 4.Во случај на кршење на стакло, Можете да обезбеди единствен број за да го контактирате овластениот сервис, ќе добие нов стакло или 100% наплата Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции.

Основни карактеристики

Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
NFH
Компатибилен Телефон Бренд:
Sony Ericsson
На работ на работ Покриеност:
No
is_customized:
Yes
Тврдост:
Повеќе од 9H
Екранот:
2.5 D Лак Агол Круг
Transparence:
Во 99%
одговараат за:
За Sony Xperia Z L36H екран заштитник
Дебелина:
0.3 mm

Најдобри понуди