• Обновено
Двојно Љубител на Птици Бронза на Ѕвонење Скелет Случај Mens Џеб Види Авто Механички Само Ветрот Моден Дизајнер ФОБ Види Џеб

Двојно Љубител на Птици Бронза на Ѕвонење Скелет Случај Mens Џеб Види Авто Механички Само Ветрот Моден Дизајнер ФОБ Види Џеб

Rating 
DEN 719.52

Залиха
Во магацинот.


Двојно Љубител на Птици Бронза на Ѕвонење Скелет Случај Mens Џеб Види Авто Механички Само Ветрот Моден Дизајнер ФОБ Види Џеб
Главни Карактеристики :
-100% Сосема нов и со висок квалитет и прецизно движење
-Уникатен види-преку скелет движење дизајн.
-Авто Само Ветрот,без било батеријата.
-Отстранлив синџир со клип на крајот
Компонента :
1 X Види Џеб
1 X Синџир
Спецификација :
Движење : само ветрот
Случај дијаметар : прибл 4.95 cm
Случај дебелина : прибл 1.6 см
Синџир должина : околу 35cm
превозот :
1, ве Молиме бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса (име, број на телефон и адреса се потребни)
2,купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
Политика На Враќање :
1.Сите предмети се проверуваат и се спакувани во добра состојба пред испраќање.
2.Ако најдете некоја неправилност во нашиот предмети, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите во рок од 7 дена од денот на приемот објект.
3.Враќање предмети не смеат да се користат или имате било знак на злоупотреба или намерна штета.
4.Купувачот е одговорен за сите врати превозот обвиненија.
Повратни информации
Ние ќе остави позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот и да се остават позитивен фидбек за нас.Ние hightly цениме дека можете да контактирате со нас пред да замине Негативни повратни информации или Неутрален повратни информации .Ние ќе понудат помош за решавање на вашите проблеми што е можно побрзо. Оставајќи негативни повратни информации не го реши проблемот,од друга страна,тоа може да креирате повеќе недоразбирање. Ако сте имале доби објект и се чувствуваат задоволни со тоа,ве молиме оставете ни пет постигнати позитивни повратни информации.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку порака
. ве молиме бидете советувани дека e-mail ќе се одговори од страна на нашите услуги на клиентите службеници во рок од 24 часа (со Исклучок на Викенди и државни Празници)
Имаме за цел да одговори на пораки во рок од 24 часа и среќни да понуди производ помош и испорака на информации.
Се надевам дека ќе можат да уживаат во вашата шопинг тука
ви благодариме
ким

Основни карактеристики

Тип На Објект:
Џеб & Фоб Часовници
Стил:
Античкиот
Функција:
Нови
Dial Дијаметар:
0.049 m
Dial Прозорец Материјал Тип:
Акрилик
Рамки Функција:
Стационарни
Состојба:
Нова без ознаки
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Рамки Материјал Тип:
Легура
Dial Материјал Тип:
Пластични
Број На Модел На:
H351
Отпорност На Вода Длабочина:
0m
Dial Екранот:
Аналогни
Пол:
Мажи
Бренд Име:
SHUHANG
Случај Обликот:
Круг
Нови:
Моден
Механички:
Античкиот
SKU:
H351
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Најдобри понуди