• Обновено
1 компјутер Gcc Сечење Плотер Сечилото Носителот Винил Машина + 5 Компјутери 45 Степен + 5 Компјутери 60 Степен Роланд Катер Сечење Плотер Ножеви

1 компјутер Gcc Сечење Плотер Сечилото Носителот Винил Машина + 5 Компјутери 45 Степен + 5 Компјутери 60 Степен Роланд Катер Сечење Плотер Ножеви

Rating 
DEN 835.00
DEN 959.52
-13 %

Залиха
Во магацинот.


5 Компјутери 60 + 5 Компјутери 45 Степен Висок Квалитет Ножеви За Роланд и 1 компјутер
Нови Плотер Сечилото Држачот за Gcc Сечење Плотер Винил Машина
Сите Објекти во нашата продавница обезбеди бесплатен превозот во Русија, САД од страна на E-пакет (EUB), што е потребно 7-15 дена.
Опис :
1.Бренд Нови
2.Алуминиум-прецизност вертикална прилагодување
3.Дијаметар(Стега)11.5 mm
4.Дијаметар(Нож) 2.0 mm
5.Должина 45mm
6.Двојно лежишта
7.Завртка прилагодување
8.Висок Квалитет, Екстра Долг Живот
9. Сечилото големина : 23mm±1 (Должина) x 2mm (дијаметар), офсет : 0.25 mm.
Пакетот вклучува :
1 КОМПЈУТЕР Gcc Сечење Плотер Сечилото Носителот
5 x 45° Ножеви (Користење на Ролан Сечилото)
5 x 60° Ножеви (Користење на Ролан Сечилото)
Превозот Опис :
1.Испорака : Бесплатна испорака во САД, Русија од страна на E-ПАКЕТ. за други курир, можете да изберете во превозот опис.
2.Кога плаќањето е потврдено, превозот ќе се изврши во рок од 1-2 дена. вклучувајќи викенд.
3.Ние ќе ви испратиме следење на број на вашата registrated e-mail адреса по ставката е поставена.Ве молиме ни e-mail, ако вие не го добивате нашиот e-mail по 3 дена од денот на уплатата испратени.
4.Тоа трае околу 7-15 работни дена за САД и Русија. ако на другите земји, ве Молиме проверете ги следните препораки :
Земја
Прибл. Превозот Време
Велика БРИТАНИЈА / Европа
20-30 работни дена
Канада / Шпанија / Франција / Западен Евра
25-40 работни дена
Италија / Германија / Други
25-45 работни дена
5.АКО ви треба објектот под итно, Можете да контактирате со нас за да се добие превозот котација на EMS, DHL, или ТНТ, Тоа трае околу 3-5 работни дена.
ГАРАНЦИЈА /ВРАЌАЊЕ ПОЛИТИКА Опис :
1.Во случај дека враќањето е барање,Можеме да го прифатиме враќање објект во рок од две недели по купувачот добива тоа.
2.Сите се враќа мора да ги содржи оригиналните ставки неоштетени, во ре-saleable состојба, оригинално пакување.
3.Купувачот е одговорен за трошоците за превозот.
4.Ние обезбедуваме 7x24 часа техничка поддршка по E-mail одговор или Skype онлајн поддршка.
Имајте Пријатен Шопинг!

Основни карактеристики

Бренд Име:
STCUT
Број На Модел На:
60 45

Најдобри понуди